Sisenege oma mugavustsooni

Rahulolev juht on hea juht. Seepärast on uue Volvo FM-i interjööri iga osa välja töötatud veokijuhti silmas pidades. Astmelauast voodini.

Nautige ideaalset sõiduasendit ja kõiki moodsaid mugavusi – tunnete end otsekui sõiduauto roolis olevat.

Mida juhid tahtsid lugege intervjuud kabiini planeerijatega

Volvo FM-i nähtavus

Vaatega kabiin.

Hea nähtavus on oluline tihedas liikluses või rahvarohketel tänavatel sõites. Volvo FM-i kabiinis on nähtavus suurepärane, kuna kabiin paikneb raamil võrdlemisi madalal ja esiklaas on suur.


Elektriline kuivati

Elektriline kuivati.

Kiire viis riiete, käterättide ja jalatsite kuivatamiseks. Kinnitub ülemise voodi või kabiini seina külge. Energiasäästlik, vaikne ja kergesti kokkulükatav.


Uus, moodne ja ergonoomiline armatuurlaud

Uus, moodne ja ergonoomiline armatuurlaud.

Uus kergelt nõgus armatuurlaud näib veetlev. Samas on see konstrueeritud nii, et see tagaks ergonoomilise ja mugava sõiduasendi ning et nupud, näidikud ja panipaigad oleksid käeulatuses.


Audiosüsteem

Mitmekülgne audiosüsteem.

Mida iganes soovite kuulata – audiosüsteem teid ei piira. Mp3, wma või iTunesi m4a? CD-lt, USB-mälupulgalt, iPodist või AUX sisendi kaudu? Kõik on võimalik. Tutvuge kõikide tehniliste andmetega.


Juhiiste

Suurepärane koht, kus olla!

Iga juht teab hea istme väärtust. Uue Volvo FM-i istme reguleerimisulatus pikisuunas on 20 cm ja vertikaalsuunas 10 cm. Ning sellel on uus polster, mis on mugavam kui kunagi varem.


Volvo FM-i uks

Silmale meeldiv.

Volvo FM-i sisemus on ümber kujundatud. Värvid ja materjalid on hoolikalt valitud, et muuta sõidukeskkond rahulikuks ja meeldivaks. Valige kolme viimistlustaseme vahel: Robust, Dynamic ja Progressive.


Panipaigad kabiinis

Palju hoiuvõimalusi.

Peale ruumikate panipaikade kabiini esiosas ja voodi all on teie käsutuses veel mitu käepärast panipaika väiksemate esemete jaoks. Voodi kõrvale on lisandunud ka kaks taskut ajakirjade ja muude esemete hoidmiseks.


Roolinupud

Käsi roolilt tõstmata.

Püsikiiruse regulaatori, audio, telefoni ja infoekraanide juhtnupud võimaldavad teil rooli kindlalt käes hoida. Valikvarustusse kuuluv rooli nahkkate teeb selle eriti mugavaks.


Sisevalgustus

Täiustatud sisevalgustus.

Energiasäästlikud ja võimsad valgusallikad tagavad kabiinis fantastilise sisevalgustuse. Kõik on kergesti juhitavad kolmeastmelise lüliti või hämardi abil. Pimedas sõites lülitage oma nägemise kaitseks sisse punane öövalgustus.


Elektrooniline kliimaseade, ECC

ECC – elektrooniline kliimaseade.

Elektrooniline kliimaseade tagab, et kabiinis on alati mõnus kliima. Selleks tuleb ainult määrata soovitud temperatuur. 


Head ööd!
Ärge tehke une kvaliteedile mingeid järeleandmisi lihtsalt sellepärast, et veedate öö kabiinis. Alumine voodi on 70 cm lai, 16 cm isoleeritud vedrudega ja kolme erineva kõvadusvariandiga.

Hoiab välismüra väljas.
Volvo kabiinid on tuntud oma hea isolatsiooni poolest. Uus Volvo FM ei ole erand. Tänu uuele mootori vedrustusele jõuab kabiini vähem vibratsiooni. See vähendab kõrvade väsimist.

Juhtiv rooli reguleerimissüsteem.
Rooli saab reguleerida vertikaalselt 90 mm ja kallutada 28 kraadi, mis võimaldab juhil leida ideaalse sõiduasendi. Rool on mugavalt juhitav pedaali abil ja kabiini sisenemisel või sealt väljumisel saab rooli hõlpsasti eemale lükata.

Puhas vesi käeulatuses.
Kui soovite värsket vett, ei pea te minema kaugele. Välises panipaigas on selleks otstarbeks 7-liitrine kraaniga varustatud veepaak.
Elektriline seisupidur.
Elektrilist seisupidurit saab juhtida käepäraselt armatuurlaual paikneva lülitiga. See rakendub automaatselt süüte väljalülitamisel ja vabastub (EBS-i kaasabil) paigaltvõtul.

Elektrooniline võtmepult.
See on rohkem kui võti. Lukustage ja avage uksed eemalt. Lülitage tuled sisse ja lähenege kabiinile turvaliselt. Ja kui sisetunne teid hoiatab, vajutage signaali käivitamiseks paanikanuppu.

Hoiab teie pilgu teel.
Uuel intuitiivsel näidikuplokil on palju uusi tipptasemel funktsioone. Need võimaldavad paremini sõitmisele keskenduda. Uurige lähemalt näidikuplokki.

Koht alkoluku jaoks.
Alkoholil ei ole liikluses kohta. Just seetõttu on alkolukk vajalik. Laske see oma Volvo FM-i veokile tehases paigaldada ja saatke oma klientidele selge sõnum, kui oluline on teie jaoks liiklusohutus.