Volvo FM veermik

Välja töötatud veokijuhtide ja pealisehitise paigaldajate jaoks.

Mitmekülgsus ja pealisehitise paigaldamise lihtsus – need on Volvo FM-i kaks kõige rohkem hinnatud omadust. Kõik see on võimalik tänu raamile, mis on konstrueeritud lihtsaks ja kiireks pealisehitise paigaldamiseks.

Raami dünaamikast olenevad ka veoki sõiduomadused. Uuel Volvo FM-il on need paremad kui kunagi varem.

Raami kõrgused, ligikaudselt
  • Eriti madal (veduk): 810 mm
  • Madal: 850 mm
  • Keskmine: 900 mm
  • Kõrge: 1000 mm
Teljevahed
  • Sadulveduk: 2850–4100 mm
  • Madelveok: 3200–6700 mm

Vaadake raami täielikke tehnilisi andmeid


Volvo pealisehitise paigaldamise juhiste liides

Andke pealisehitise paigaldajale edumaa.

Volvo on pealisehitise paigaldajate seas alati populaarne olnud. Mitmed nutikad omadused, näiteks pealisehitise kinnitusdetailid, erinevad tagaosa lõiked ja Volvo pealisehitiste paigaldamise juhised säästavad pealisehitise paigaldajat asjatust tööst ning hoiavad kokku aega. Oleme laiendanud uue Volvo FM-i raamivalikut, et veoki kohandamine pealisehitisega oleks veelgi lihtsam.

Uurige lähemalt pealisehitise valmiduse kohta

Kuidas tehase ettevalmistused teile aega ja raha säästavad Johan Eknander

Tipptasemel juhitavus

Head sõiduomadused on endastmõistetavad.

Uus Volvo FM põhineb samal raamiplatvormil kui uus Volvo FH. Oleme oluliselt täiustanud vedrustussüsteemi ja stabilisaatoreid, et anda veokile tipptasemel sõiduomadused. Valikvarustuses on ka Volvo dünaamiline roolisüsteem, mis tagab pingutuseta roolimise mistahes kiirusel.

Uurige lähemalt Volvo dünaamilise roolisüsteemi kohta

Niklas Fröjd selgitab, kuidas uued geomeetrilised lahendused annavad sõiduautoga sarnanevad juhitavusomadused

Tandemtelje tõstmine

Tõstetud vedav telg – väiksem kütusekulu. Tandemtelje tõstmise tutvustus.

Muutke konfiguratsioon 8×4 konfiguratsiooniks 6×2. Või konfiguratsioon 6×4 konfiguratsiooniks 4×2. Volvo FM on nüüd saadaval uhiuue tandemtelje tõstmisfunktsiooniga, revolutsioonilise omadusega, mis võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise vedava telje ja tõsta see üles. Nagu eesmise abitelje tõstmine, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust ja vähendab koormata sõitmisel kütusekulu kuni 4%.

Täpsem teave tandemtelje tõstmise kohta

Volvo FM-i raamikomponentide paigutus, pealtvaade

Kujundage raamikomponentide paigutus oma vajaduste kohaselt.

Soovite mahutada nii palju kütust kui võimalik? Või on teil pealisehitisega seotud eriti keerulised nõuded? Ärge muretsege! Uue Volvo FM-i raamikomponentide paigutus pakub varasemast rohkem võimalusi – nii on teil kerge leida oma vajadustele vastav variant.

Uurige lähemalt raamikomponentide paigutuse kohta

Volvo FM kaotas kaalu

Volvo FM kaotas kaalu.
Võidate kandevõimes ja kütusesäästus.

Sellal kui teised veokid on Euro 6 nõuetele vastamiseks kaalus juurde võtnud, oleme meie liikunud vastassuunas. Standardsete tehniliste andmete (näiteks 4×2 sadulveduki) optimeerimise teel oleme muutnud veoki oluliselt kergemaks. Uus Volvo FM kaalub koguni 75 kg vähem kui selle Euro 5 eelkäija. Kõik see annab suurema kandevõime ja väiksema kütusekulu.

Avastage, kuidas 75 kg kaalukaotus suurendab kandevõimet 225 kg võrra

10-tonnine esiteljekoormus

Suurenenud teljekoormused.
Suurem ohutusvaru.

Kui tegelete raskevedudega, on meil teile häid uudiseid. Uus Volvo FM tuleb toime veelgi suuremate teljekoormustega. Nüüd võib eesmine lehtvedrustus näiteks kanda ühel teljel koormust kuni 10 tonni ja kahel esiteljel kuni 20 tonni. See suurendab ohutusvaru ja muudab raske või ebaühtlaselt jaotatud koormaga liikumise lihtsamaks. 

Insenerid selgitavad, kuidas tugevamad teljed saavad suurendada teie kasumlikkust

10x4

Viis telge tehasest.
Ei ole vaja hiljem paigaldada.

Saame nüüd pakkuda 5 teljega veokeid otse tehasest. Telje hilisema paigaldamisega võrreldes on eeliseid palju. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate selle kiiremini kätte ja väldite kulukaid ümberehitustöid. Saate ka täieliku garantii ja Volvo müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Täpsem teave viieteljeliste veokite kohta