Lihtsalt lisage pealisehitis.

Kallur, paakauto, tõstuk, furgoonveok, autoveotreiler, tuletõrjeauto… Uus Volvo FM on valmis töötama mistahes tegevusvaldkonnas.
Suuremad tehnilised valikuvõimalused ja mitmed nutikad raamiomadused muudavad pealisehitise paigaldaja töö kergeks ja kiireks.

Kuidas tehase ettevalmistused teile aega ja raha säästavad – Johan EknanderVolvo FM-i pealisehitise paigaldamise paindlikkus

4×2 kuni 10×4 – optimeeritud igasuguste tööde jaoks.

Mudelil Volvo FM on palju erinevaid konfiguratsioone, sh uus viieteljeline 10×4. Tehniliste võimaluste rikkalik valik võimaldab koostada täpselt teie vajadustele vastava veoki. Tänu paindlikkusele saate alati Volvo FM-i, mis on teie rakendusvaldkonna jaoks ideaalselt ette valmistatud.

Säästke aega pealisehitise paigaldamisel

Vähem aega pealisehitise paigaldaja juures.

Mida paremini me veoki pealisehitise paigaldaja jaoks ette valmistame, seda vähem aega peab teie Volvo FM veetma töökojas. Niipea kui olete tellimuse esitanud, saab pealisehitise paigaldaja juurdepääsu teie veoki 3D-joonistele Volvo pealisehitise paigaldamise juhistes. Kõik see vähendab märkimisväärselt töö kestust ja kulusid.

Lugege rohkem paindlikkuse ja majandustulemuste kohta

Volvo raudmärk

Kvaliteedis kompromisse ei tehta.

Kui veok on tehases hästi ette valmistatud, ei pea pealisehitise paigaldaja tegema ebavajalikke ümberehitustöid. Peale aja säästmise võite kindel olla, et veok säilitab algse Volvo kvaliteedi.

Mõned peamised pealisehitise omadused:

Volvo pealisehitise paigaldamise juhiste liides Jõuväljavõtt
Volvo pealisehitise paigaldamise juhised.

Kohe pärast Volvo FM-i tellimist lisatakse veoki täpsed joonised intuitiivsesse veebipõhisesse portaali VBI. Pealisehitise paigaldaja saab tööd alustada juba siis, kui veokit alles ehitatakse, mis lühendab oluliselt tarneaega. Külastage Volvo pealisehitise paigaldamise juhiseid

Jõuväljavõtud igaks otstarbeks.

Pealisehitise seadmete käitamiseks on saadaval lai valik jõuväljavõtu variante (sidurist sõltuvad ja sõltumatud). Vaadake täielikku loendit.

Volvo FM-i raamikomponentide paigutus, pealtvaade Volvo FM-i raam, külgvaade
Raam on sirge.

Erinevalt enamikust teistest veokitest on Volvo raam kabiini taga täiesti sirge ja paralleelne. See muudab pealisehitise paigaldajate töö palju lihtsamaks.

Pealisehitise paigaldajatel on töötamiseks ruumi.

Me ei luba oma inseneridel paigaldada ühtegi šassiikomponenti raamist kõrgemale. See ala kuulub täielikult pealisehitise paigaldajatele ja niisugune süsteem suurendab paindlikkust.

Volvo FM-i raami ülemine aukuderida Tagaületuse pikkuse valikud
Kindla otstarbega aukuderida.

Raamil on pealisehitise jaoks ette nähtud ülemine aukuderida. Me ei kasuta siin neete, seega saab pealisehitise paigaldaja oma komponente hõlpsasti kinnitada.

Täpse tagaülendi valimise võimalus.

Raami tagaosa saab tehasest tellida (50 mm sammuga) täpselt pealisehitisega sobivana. Sõltumata sellest, kas vajate väga lühikest või pikemat tagaülendit.

Tehnilised valikuvõimalused Tagalõiked
Palju tehnilisi valikuvõimalusi.

Mida rohkem on võimalikke kombinatsioone, seda lihtsam on veokit vastavalt vajadusele kohandada. Seetõttu on uuel Volvo FM-il veelgi suurem valik teljekonfiguratsioone, raamikõrgusi ja teljevahesid. Vaadake raami täielikke tehnilisi andmeid.

4 erinevat raami tagalõiget.

FM-i saab tarnida tehasest 4 erineva raami tagaotsa lõikega: lühike ülasisselõige (kalluritele, konksliftidele ja prügiautodele), alumine pikk sisselõige (kesktelghaagistele), ülal pikalt painutatud (sadulvedukitele) või sirge (madelveokitele).

Tagumise allasõidutõkke asend Raamiprofiili kõrgus
Tagumise allasõidutõkke asend.

Et tagaosa võimalusi veelgi enam laiendada, saab tagumise allasõidutõkke paigaldada mitmesse erinevasse asendisse.

Kaks erinevat raamiprofiili kõrgust.

Valida saab 266 mm ja 300 mm raamiprofiili vahel, sõltuvalt pealisehitise vajadustest.

Pealisehitise elektrimoodul Vahetatav pealisehitis
Pealisehitise elektrimoodul.

Lihtsustab pealisehitise paigaldajatele juurdepääsu veoki elektrisüsteemile veoki funktsioonide kohandamiseks. Funktsioonidele on mugav juurdepääs armatuurlaual paiknevate paindlike lülitite ja Work Remote’i kaudu.

Ideaalne vahetatavate pealisehitiste jaoks.

Kõik veokite pealisehitised ei ole alalised. Uue tagumise õhkvedrustuse 295 mm töökäik koos eriti madala raamiga on vahetatavate pealisehitiste transportimisel ideaalne lahendus.

Pealisehitise kinnitusdetailid Tõstukivalmidus
Kinnitusdetailid.

Volvo FM-i saab tehases varustada raami külge paigaldatud kinnitusdetailidega pealisehitise ühendamiseks. Peale telgedevahelise ala paiknevad need nüüd ka tagaülendil.

Tõstukivalmidus.

Madal raam ja suured teljekoormused. Neid soovivad kõik tõstukipaigaldajad. Volvo FM pakub mõlemat. Enamgi veel, võime jätta kabiini taha raamile vaba ruumi tugijalgade jaoks ja isegi tarnida veoki tehases paigaldatud kinnitusplaatidega tõstuki monteerimiseks.

Topeltraamid
Rohkem raamitugevdusi kui kunagi varem.

Mõned raskeveorakendused koormavad raami tugevasti. Kuid ärge muretsege. Uuel Volvo FM-il on suurem valik topeltraamide variante kui kunagi varem, tagades kogu vajaliku tugevduse.