Milleks iganes ruumi vajate, siin on seda piisavalt.

Rohkem ruumi kütuse jaoks

Rohkem ruumi kütuse jaoks…

Mida rohkem kütust veok mahutab, seda harvemini peate tankima. Oleme teinud uuel Volvo FM-il ümberpaigutusi, et saada kütusele lisaruumi. Saadaval on erineva suurusega paagid, mida saab lisada erinevate kombinatsioonidena – seega suureneb võimalus mahutada maksimaalset lubatud kütusekogust.

Volvo FM-i pealisehitis

…või keerulised pealisehitised

Mõnedel rakendustel on raamikomponentide paigutusele väga spetsiifilised nõuded. Uuel Volvo FM-il saab mõningaid raami komponente nihutada, et teha ruumi pealisehitisele. See võimaldab erakordselt suurt paindlikkust.

Lugege rohkem paindlikkuse ja majandustulemuste kohta

Raami konstruktsioonilahendus

A. Akukast.

Liigutasime akukasti 300 mm võrra, et mahutada 100–120 liitrit lisakütust. Kuid see ei ole kõik! Akukasti võib paigaldada ka veoki tahaossa ja vabastada koht täielikult (õhkvedrustusega vedukitel). See annab lisaruumi 300 liitrile kütusele ja lihtsustab pealisehitise paigaldamist.

B. AdBlue paak.

Sadulvedukitel saab uue 50-liitrise AdBlue paagi paigaldada kabiini taha (raami peale), vabastades koha raami küljel.

C. Kütusepaagid.

Enamik inimesi soovib tankida nii odavalt ja harva kui võimalik. Seepärast on võimalik kasutada Volvo FM-il suurt valikut erineva kuju, asukoha, kõrguse ja mahuga ning erinevast materjalist kütusepaake. Suurused jäävad vahemikku 150 kuni 900 liitrit ning neid võib maksimaalse koguse kütuse mahutamiseks mitmeti kombineerida.

D. Suruõhumoodul (APM).

Sadulvedukite kompressori juhtmoodul on nüüd viidud raamitalade vahele, jättes rohkem ruumi raamile paigaldatava varustuse (nt kütusepaagid) jaoks.

E. Suruõhupaagid.

Sõltuvalt sõiduki tehnilistest andmetest saab suruõhupaake paigaldada mitmetesse erinevatesse kohtadesse. See suurendab veelgi paindlikkust.

F. Raami komponentidevaba külg.

Kui pealisehitis seda nõuab, on sageli võimalik paigaldada kõik komponendid Volvo FM-i ühele küljele ja jätta kogu teine külg pealisehitise paigaldajatele.

Volvo FM-i 42 sadulveduki veermik, pealtvaade
Volvo FM-i 62 madelveoki veermik, pealtvaade