I-See

Säästke tuttavatel teedel kütust.
Ka nendel, kus te ei ole varem sõitnud.

Säästke I-See’ga 5% kütust

Vähendage kütusekulu 5% võrra.
Aktiveerige lihtsalt püsikiiruse regulaator.

Ühendades I-Shifti ja GPSi intelligentse püsikiiruse regulaatoriga, saame I-See. See on ainulaadne süsteem, mis jätab tee topograafia meelde ja salvestab selle kesksesse andmebaasi. Sõidu ajal kasutatakse salvestatud infot kütuse säästmiseks – kuni 5% sõidutsükli vältel (kui I-Cruise on pidevalt rakendatud).

I-See pilvefunktsioon

Saate pilvedest abi
olenemata teie asukohast.

I-See ei juhindu atlasest. Et tegelikkus on tavaliselt kaartidest täpsem, jätab see meelde tegelikud kallakud. Nüüd ei pea te kütuse säästmiseks olema varem seda teed mööda sõitnud. I-See uus versioon salvestab kõik nõlvad andmebaasi, mis on kõigi veokitega vabalt kasutatav. Kui keegi on seda teed mööda varem sõitnud, saab I-See laadida andmed alla ja hakata kohe kütust säästma. Nii on teil võimalik kütust säästa isegi kõige esimesel sõidul uue Volvo FM-iga.


Kuidas see töötab

Kuidas I-See töötab

1. Enne tõusu: hoovõtt.
Kui I-See teab, et tõus on lähenemas, laseb see inertsi kogumiseks kiirusel kasvada lubatud piirini. Veok saab sõita kauem kõrgema käiguga.

2. Tõusul: allavahetusest hoidumine.
Mäkketõusul kasutab I-See salvestatud infot käigu tarbetu allavahetuse vältimiseks kuni tõusu lõpuni. Jõuate harjale sujuvalt, kulutamata selleks madalamal käigul sõites liigset kütust.

3. Tõusuharjal: rahulikult.
Kui veok läheneb langusele, väldib I-See eelnevat tarbetut kiirendamist.

4. Enne langust: vaba veeremine.
Vahetult enne langust lülitatakse vabakäigule, võimaldades veokil vabalt üle tõusuharja veereda. See säästab energiat ja vähendab kohe languse alguses pidurdamise vajadust.

5. Langusel: õigeaegne pidurdamine.
I-See teab, millal kallak lõpeb. Kui allamäge sõitmisel kiirus suureneb, rakendab see õigel ajal ja sujuvalt (ja mitte järsult kallaku lõpus) mootorpiduri, et kohanduda eesseisvate pinnavormidega.

6. Orgudes: lisahoog.
I-See on eriti kasulik olukorras, kus langusele järgneb vahetult tõus. See laseb veokil veereda, kogudes enne tõusu kiirust ja inertsi energia säästmiseks.