Uus Volvo FM maanteel

I-Shift. Unustage käiguvahetus. Lihtsalt sõitke.

I-Shifti käigukang

Kergendab teie mõtlemist
Ja laseb teie vasakul jalal puhata.

Sõitmine I-Shiftiga on tõeline nauding. Ilma siduripedaalita võite rahulikult tahapoole nõjatuda ja ülejäänud kahele pedaalile keskenduda. I-Shift kasutab oma intelligentsust selleks, et valida igal ajahetkel kiiresti ja automaatselt õige käik. Ja tarkvara sisaldab käiguvahetusoskusi, mida on võimatu omandada ka parimatel veokijuhtidel. Kui aga soovite ise sõidul rohkem kaasa rääkida, siis on seegi võimalik. Käiguvalitsal paiknevad nupud võimaldavad teil sekkuda ja vahetada käike käsitsi.

Säästke I-Shiftiga kütust

Las I-Shift säästab teie kütust.
Raha veereb otse taskusse.

I-Shift on loodud kütuse säästmiseks. Ainuüksi sisemised energiakaod on väiksemad kui käsilülituskäigukastidel. Kuid peamine säästmine toimub tänu elektroonikale. Säästlikul režiimil sõitmisel on iga käiguvahetus täpselt ajastatud, et lasta mootoril töötada kõige efektiivsemas pööretevahemikus.

Peale selle on veel I-Roll. See on ainulaadne rakendus vähimalgi laskumisel, mis lülitab automaatselt vabakäigule ja kasutab liikumiseks kütuse asemel veoki inertsi. Tulemuseks on kuni 2% väiksem kütusetarve. Soovite enamat? Lisage I-See.

Uurige lähemalt I-See kohta.

I-Shifti armatuurlaua nupud

Ootamatu valik.
I-Shift ilma käigukangita.

Kui olete harjunud I-Shiftiga sõitma, olete ilmselt märganud, et te ei kasuta käiguvalitsat kuigi tihti. Just seepärast on uues Volvo FM-is võimalus sellest täiesti vabaneda ja asendada see nelja lülitiga armatuurlaual (loomulikult mugavas käeulatuses). Selle hinnalise ruumi vabastamine muudab kabiinis liikumise natuke lihtsamaks.

I-Shift raskete töötingimuste jaoks

Tugevdatud I-Shift. Raskete töötingimuste jaoks.

Kui sõidate äärmiselt rasketes oludes, oskate hinnata tugevdatud I-Shifti. See on loodud spetsiaalselt selliste rakenduste jaoks, kus tuleb sageli sõita suuremal kallakul kui 10% või äärmiselt raskel maastikul. Nüüd on veelgi vähem põhjust rahulduda käsilülituskäigukastiga.

Kuidas I-Shift töötab

Kuidas see töötab.

See võib tunduda kummaline, et I-Shifti kui tänapäeva käigukasti etaloni pinna all peitub tegelikult vana kooli sünkronisaatoriteta käsilülituskäigukast (siit ka konstruktsiooni kompaktsus ja väikesed energiakaod). Kuid mõistagi on I-Shift palju enamat. Saladus peitub intelligentses elektroonilises juhtseadmes, mis juhib siduri ja käiguvahetusmehhanismi pneumaatika tööd. Saades pidevalt teavet veoki kiiruse, kiirenduse, massi, teekalde, pöördemomendivajaduse jm parameetrite kohta, arvestab ja sooritab I-Shift iga käiguvahetuse äärmiselt täpselt. Samuti suhtleb see tihedalt mootoriga, mis omakorda korrigeerib kiire ja mugava käiguvahetuse nimel pöörlemissagedust ja mootorpiduri võimsust.

I-Shifti tarkvaravalik, Volvo FM.

Tüüp Kõrgeim käik Mootori pöördemoment Teljekoormus / koormus tandemsillale (t)
AT2412E otseülekandega 2400 Nm 44 t
AT2612E otseülekandega 2600 Nm 60 t
ATO2612E kiirkäiguga 2600 Nm 60 t


Kas olete oma I-Shiftiga rahul?

Tarkvara võimaldab I-Shifti sobitada teie sõidutingimustega


I-Shifti tarkvara  „Jaotus- ja ehitusveod“ I-Shifti tarkvara – „Kaugveod ja kütusesääst“
Jaotus- ja ehitusveod

Sobiv jaotusvedudel ja ehitusrakendustel. Sisaldab funktsioone, mis aitavad juhti paigaltvõtul ja kitsastes kohtades manööverdades.


Kaugveod ja kütusesääst

Sisaldab nutikaid funktsioone, mis vähendavad kütusetarvet. See tarkvara on eriti sobiv kaugvedudeks.


I-Shifti tarkvara – „Kaugveod ja kütusesääst“ + I-See I-Shifti tarkvara – „Raskeveod“
Kaugveod ja kütusesääst + I-See

I-See ja I-Cruise’i lisamine paketile „Kaugveod ja kütusesääst“ võimaldab kütusekulu veelgi vähendada.

Vaadake paketi täielikku sisu

Raskeveod

Optimeerib käiguvahetuse sobivaks raske (üle 85 t) autorongiga sõitmiseks.

     

I-See raskevedudel

   
I-See raskevedudel     
I-See ja I-Cruise’i lisamine paketile „Raskeveod” võimaldab kütusekulu veelgi vähendada.