Madal magamiskabiin, eestvaade

Ruumikas kõige olulisemas kohas.
Katuse kohal.

Teepinnast katuseni vaid 261,5 cm. Autoveotreilerite ja muude kõrgusetundlike rakenduste jaoks on Volvo FM-i madal magamiskabiin ideaalne valik.


4 meetri kõrguspiirang

1,39 meetrit on teie käsutuses.

Kui veate sõiduautosid, oskate hinnata madalat veokit. Kas ühe auto jaoks on veel ruumi, on sageli vaid sentimeetrite küsimus. Seepärast on teil kindlasti hea meel kuulda, et uue Volvo FM-i madal magamiskabiin on madalam kui kunagi varem – ainult 2,61 meetrit (teatud spetsifikatsiooniga). See jätab väärtusliku veose jaoks koguni 139 sentimeetrit, kui peate jääma Euroopa 4 meetri nõude piiresse.

Madala magamiskabiini katus

Lage kabiinikatus.

Kui soovite madala kabiinikatuse eelist ära kasutada, ei tohi katuselt midagi esile tükkida. Õnneks saab kõik Volvo FM-i antennid mujale paigutada. WLAN-i antenni saab paigutada esiriiulile ja telefoni antenni armatuurlauale ning teemaksu, FM-raadio, CB-raadio ja Dynafleeti antennid on võimalik kinnitada kabiini külgedele.

ECS4 vedrustus

Sõidumugavus. Sõltub kõrgusest.

Suurepärane juhitavus on alati olnud Volvo FM-i põhiomadus. Nüüd on see veelgi parem ja eriti madalat raami on võimatu üle trumbata. Peale selle võimaldab uue õhkvedrustusega ECS4 valida kolme sõidukõrguse vahel, mis võimaldab sõidumugavust veelgi suurendada.

Lisainfo ECS4 kohta

Volvo FM-i uks

Kerge siseneda ja väljuda.

Üks Volvo FM-i kabiinide enim hinnatud omadusi on astmelaud. Eriti madala raami korral on selle kõrgus maapinnast ainult 26 cm (sõltuvalt rehvimõõdust ja -mudelist). Lisades sellele 90 kraadi avaneva ukse ja lisakäepideme, on tulemuseks kabiin, kuhu on mugav siseneda ja kust väljuda mitu korda päevas ilma pingutuseta.Kõik kokku.

Madala magamiskabiini mõõtmed A. Kabiin

B. Raam

C. Vedrustus

D. 355/50 rehvid (koormaga)