Kütusesäästupaketid

Kütuseleping. Kuni 11% kütusesäästu.

Kütusekulu ja heitgaaside vähendamine peab olema lihtne. Just seetõttu koondasime oma kõige tõhusamad kütusesäästulahendused kahte paketti. Üks neist veoki funktsioonidega. Teine teenustega. Kokku võivad need teile säästa kuni 11% kütust. See käib nii.

Lugege rohkem kütuse ja emissiooni kohta
Kütusesäästupakett  veok

„Kütusesäästupakett – veok”
I-See (sisaldab I-Cruise’i)
Mootori seiskamine tühikäigul
24 V, 150 A generaator
Siduriga 2-silindriline õhukompressor, 900 l/min
Kütusesäästupakett  teenused

„Kütusesäästupakett – teenused”
Kütusesäästuabi
Dynafleet „Kütus ja keskkonnahoid”
Juhikoolitus: ökonoomne sõitmine

I-See. Ettenägelik kaaspiloot.
I-See jätab meelde läbitud teekonna. Tuttaval marsruudil mööda sõites reguleerib see käiguvahetusi ja kiirust, et kasutada maksimaalselt ära veoki inertsi ja vähendada seeläbi oluliselt kütusekulu. Uurige lähemalt I-See kohta

Mootori seiskamine tühikäigul.
Säästke kütust seismise ajal

Nutikas lahendus, mis võimaldab säästa kütust mootori automaatse seiskamisega pärast kahe ja poole minutilist töötamist tühikäigul.

24 V, 150 A generaator.
Rohkem võimsust vähema kütusega.

Väga energiasäästlik generaator, mis vajab akude laadimiseks vähem kütust. Eriti väärtuslik on see siis, kui tarbite palju energiat – näiteks kui veedate öö kabiinis.

Siduriga õhukompressor.
Ei mingit tarbetut survet

Kui suruõhku ei ole vaja, lahutatakse õhukompressor automaatselt mootorist – tulemuseks on väiksem kütusekulu.

Kütusesäästuabi
Annab teile juurdepääsu meie kütusekulu seire nõustajatele – kütusesäästu tõelistele asjatundjatele. Igal kuul saadavad nad teile täpsustatud kütusearuanded koos personaalsete nõuannetega, kuidas olukorda parandada. Täiendavaid nõuandeid saate tehniliselt toelt. Kasulikke suuniseid ja inspiratsiooni leiate ka meie kodulehelt.

Dynafleet „Kütus ja keskkonnahoid“
Volvo veokipargi haldussüsteem võimaldab jälgida kütusekulu mugava veebiliidese vahendusel reaalajas otse kontorist. Analüüsib trende ja selgitab välja, kus on vaja muudatusi. Sisaldab aruandeid kütusekulu, juhi käitumise ja keskkonnamõju kohta.

Juhikoolitus: ökonoomne sõitmine

Veokijuhi vilumus mõjutab kütusesäästlikkust väga suurel määral. Ökonoomne sõitmine on kursus, kus keskendutakse sellele, kuidas sõita targalt ja säästa kütust.

 
Dynafleeti rakenduse ikoon

Dynafleet on alati käepärast.

Tahate näha, kui kütusesäästlik oma lõppenud tööpäeval olite? Selleks on vaja ainult Dynafleeti ja nutitelefoni või tahvelarvutit. Laadige vaid rakendus alla ja teil avaneb suurepärane võimalus oma oskusi täiendada. Või esitada väljakutse oma kolleegidele.

Laadige Dynafleeti rakendus alla Appstore’ist
Laadige Dynafleeti rakendus alla Google Play’ist