Volvo FMX

Volvo FMX on kaasaegne ehitusveok, mis on täis uuenduslikke lahendusi ja enneolematuid funktsioone.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 või 10×6

D11 või D13 (330–540 hj)
Volvo tugi

Toetame teid pidevalt. Ka siis, kui olete teel.

Saame teid teie igapäevases töös toetada mitmel viisil, muutes teie päeva kergemaks, ohutumaks ja ehk isegi rõõmsamaks.Toetame teie igapäevast tööd


Veokijuhtide koolitus. Ehitusveokiga töötamine

Veokijuhtide koolitus. Ehitusveokiga töötamine.
Ainulaadne teenus, mida pakutakse Volvo FMX-i jaoks: veokijuhi täiendkoolitus „Ehitusveokiga töötamine“. See on ühepäevane õpperuumis toimuv kursus, mis hõlmab igapäevast isiklikku ohutust, tõhusaid töömeetodeid ja riskide kõrvaldamist. Peale selle sisaldab see maastikusõidu tehnikat, et vältida õnnetusjuhtumeid ja porisse kinnijäämist, ning tegutsemist siis, kui see peaks juhtuma.
Käsitletakse ka veoki funktsioone, mis on seotud maastikusõidu ja erinevate pealisehitistega ning jõuväljavõtu kasutamisega. Peale selle õpite seda, kuidas kasutada selliste süsteemide nagu I-Shift ja täisvedu täielikku potentsiaali.

Lugege täpsemalt professionaalsetele veokijuhtidele mõeldud Volvo veokijuhi täiendkoolituse kohta.

Kütusekulu seire nõustajad

Kütusesäästuabi.
Annab teile juurdepääsu meie kütusekulu seire nõustajatele – kütusesäästu tõelistele asjatundjatele. Igal kuul saadavad nad teile täpsustatud kütusearuanded koos personaalsete nõuannetega, kuidas olukorda parandada. Täiendavaid nõuandeid saate tehniliselt toelt. Kasulikke suuniseid ja inspiratsiooni leiate ka meie kodulehelt.

Kuidas Volvo Trucks aitab mul kütust säästa? Lugege täpsemalt siit.

Dynafleeti rakendus

Dynafleeti rakendus.
See rakendus hõlbustab veokijuhina töötamist ja pakub loodetavasti ka palju lõbu. Saate jälgida oma kütusesäästlikkuse tulemust ja asukohta pingereas koos sõidu- ja puhkeaegadega ning otsida huvipakkuvaid kohti kaardil. Peale selle saate võrrelda oma tulemust kolleegide omaga. Rakendus on saadaval nutitelefonile või tahvelarvutile.

Volvo FMX-i kaugjuhtimispult

Kaugjuhtimispult Work Remote.
Elektrooniliselt juhitav vedrustus (ECS) muudab sõitmise mugavamaks ja tagab veose turvalise teekonna. Viimane versioon ECS4 on lisanud uusi võimalusi – kõige ilmekamaks näiteks on Work Remote. Nüüd on teil täielik kontroll veoki kõrguse, seadmete (nt jõuväljavõtud) ja pealisehitise funktsioonide üle. Work Remote on varustatud ka koormusnäidikuga. Sõltumata sellest, kas istute rooli taga või jalutate ümber veoki, saate nüüd suurepäraselt kõike kontrollida.Toetame teie veokit


Laiaulatuslik müügiesinduste võrgustik

1100 hooldustöökoda – valmis teid kõikjal aitama.
Volvo kliendina on teil ligipääs meie ulatuslikule hooldusvõrgule, kus hea väljaõppega personal on valmis teid abistama. Ainuüksi Euroopas on meil rohkem kui 1100 töökoda üle kogu mandri. Nii et isegi siis, kui olete kodust kaugel, on abi alati lähedal.

Leidke siit endale lähim hooldustöökoda.

Volvo Action Service’i hädaabitelefon

Vajate abi?
Vajutage vaid nupule.

Ootamatu tehniline rike keset tundmatust? Volvo Action Service on vaid nupuvajutuse kaugusel. VAS hädaabitelefon ühendab teid automaatselt teie eelistatud keelt kõneleva operaatoriga (keel määratakse digitaalsõidumeerikus oleva juhikaardi põhjal). Pärast ühenduse loomist on teenindus kiire ja täpne, sest operaatoril on juba teada veoki VIN-kood, asukoht ja võimalikud rikkekoodid.

Uus hoolduse planeerimine Volvo FMX-ile

Uus hoolduse planeerimine. Samm edasi.
Tänu telemaatilisele ühendusele on hooldustöökojal juurdepääs teabele mootoriandmete, läbisõidu, kütusekulu, diagnostiliste rikkekoodide, sõidutingimuste ja esmatähtsate komponentide (piduriklotsid, sidur, aku, õhukuivati jne) seisukorra kohta. See tähendab, et saame teid õigeaegselt hoiatada, enne kui tekib oht planeerimata seisakuks. Kuid mis kõige olulisem – oleme teie töökotta jõudmisel alati korralikult ettevalmistatud. Niisiis saate peagi teekonda jätkata. Uus hoolduste planeerimine kuulub lisavarustusse koos uue Volvo Kuldlepinguga.

Veebivahendid

Veebivahendid. Teie juhtmeta mehaanik.
Ideaaljuhul ei peaks iga pisiasja pärast hooldustöökoda külastama. Ja nüüdsest ei peagi. Tänu veebivahenditele saab hooldustehnik kaugjuhtimise teel kalibreerida kütusekulu kuvamist, kütusepaagi mahtu (kui olete ühendanud haagise paagid) ja teie soovitavat suurimat lubatud sõidukiirust. Isegi koormusnäidiku funktsiooni saab kaugjuhtimise teel rakendada. Kõigeks selleks tuleb teil vaid hetkeks teeservas peatuda. Kunagi ei ole teenindus olnud kiirem. Veebivahendid kuuluvad lisavarustusse koos uue Volvo Kuldlepinguga.


Toetame teie äri


Volvo Premium liising

Volvo Premium liising.
Mõnikord on targem oma veokit mitte omada. Volvo Premium liising annab teile võimaluse valida lahendus, mis sobib teie vajadustega, sest see võib sisaldada rahastamist, teemakse, kindlustust, remonti ja hooldust ning isegi varurehve.
Saate palju kasu prognoositavatest ja püsikuludest täpse eelarve koostamise võimaluse, rahavoo paranemise ja kapitalimahutuste vähenemise näol.

Lugege meie finantseerimisvõimalustest siit.