Volvo Trucks apps

Noderīgas aplikācijas

Volvo Trucks piedāvā noderīgu un interesantu aplikāciju klāstu Jūsu iPhone, iPad un citiem viedtālruņiem un planšetdatoriem, ko varat izmantot neatkarīgi no tā, vai esat kravas automašīnas kabīnē vai darāt ko citu.
Volvo Trucks aplikācijas var lejupielādēt bez maksas iTunes App Store un Google Play.

Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmata

Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmata

Atrodiet Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmatu tieši Jūsu auto šasijai. Rokasgrāmata sniedz Jums piekļuvi tieši Jūsu kravas automobiļa lietošanas pamācībai un piedāvā dažu kravas automobiļa funkciju lietošanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par citiem pieejamajiem Volvo kravas automobiļu modeļiem, varat izvēlēties kādu no piedāvātajām demonstrācijas šasijām. Aplikācija nodrošina atbalstu Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM un Volvo FMX (nav spēkā Dienvidamerikā ražotajiem kravas automobiļiem). Pašlaik aplikācija ir pieejama angļu un zviedru valodā.

Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmata iTunes veikalā
Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmata Google play veikalā
Volvo Trucks autovadītāja rokasgrāmata - tiešsaistes versiju
Truck Finder

Kravas automašīnu meklētājs – atrodiet lietotas kravas automašīnas un piekabes

Atrodiet lietotu kravas automašīnu vai piekabi! Kravas automašīnu meklētājs ir parocīga aplikācija, kas ļauj ērti meklēt un apskatīt pārdošanā esošas kravas automašīnas un piekabes. Jūs varat apskatīt informāciju un attēlus par kravas automašīnu un sazināties ar pārdevēju. Jums ir piekļuve pilnam kravas automašīnas aprakstam, krāsainiem fotoattēliem un pārdevēju atrašanās vietām kartē.


Truck Finder Google play veikalā
Truck Finder iTunes veikalā
Volvo Trucks Dealer Locator

Volvo Trucks Dealer Locator

Dealer Locator ir ērts un vienkāršs veids, kā atrast tuvāko Volvo kravas automašīnu dīleri. Jums tiks piedāvāti Jūsu atrašanās vietai tuvākie pārstāvji no vairāk nekā 1200 dīleru saraksta. Atlase pēc piedāvātajiem pakalpojumiem ļaus atrast tieši to pārstāvi, kas varēs atrisināt Jūsu problēmu.


Dealer Locator Google play veikalā
Dealer Locator iTunes veikalā

Dynafleet

Dynafleet

Dynafleet aplikācija regulāri sniedz aktuālo informāciju par komerciāla autoparka kravas automašīnu un autovadītāju darba efektivitāti, lai kur Jūs atrastos. Tas ļauj ērti izvēlēties svarīgāko informāciju un nekavējoties rīkoties, lai samazinātu izmaksas un labāk izmantotu savu transportu.

Dynafleet Google Play veikalā
Dynafleet iTunes veikalā

Volvo Trucks kopējo izmaksu kalkulators

Volvo Trucks kopējo izmaksu kalkulators

Volvo Trucks kopējo izmaksu kalkulators ļauj noskaidrot faktisko izmaksu sadalījumu. Tas tiek aprēķināts, pamatojoties uz reālajiem darbības datiem. Dažreiz rezultāti var būt pārsteidzoši un var palīdzēt pieņemt pareizos uzņēmējdarbības lēmumus. Īsumā – šis rīks var palīdzēt Jums mazināt risku un palielināt kravas automašīnu lietderīgo izmantošanas laiku, nodrošinot lielāku peļņu.


Izmaksu kalkulators iTunes veikalā
Izmaksu kalkulators Google play veikalā
Volvo Trucks žurnāls

Volvo Trucks žurnāls

Volvo Trucks ir viens no lielākajiem kravas automašīnu ražotājiem pasaulē ar izplatītājiem un servisiem vairāk nekā 140 valstīs. Mums vienmēr ir paticis rakstīt par interesantiem darbiem un eksotiskām vietām, kur tiek izmantotas mūsu kravas automašīnas, un tagad ar mūsu žurnālu planšetdatoriem mūsu reportāžas ieiet 21. gadsimtā.


Volvo Trucks žurnāls iTunes veikalā

Volvo Trucks īpašnieku galerija

Volvo Trucks īpašnieku galerija

Volvo Trucks īpašnieku galerija aplikācija ir http://loadingramp.volvotrucks.com/ adresē pieejamās īpašnieku galerijas sadaļas iPhone versija. Aplikācija ļauj apskatīt kravas automašīnu attēlus, ko iesūtījuši kravas automašīnu cienītāji no visas pasaules, lasīt rakstus un nobalsot par sev tīkamākajiem.


VGalerija iTunes veikalā
Galerija Google play veikalā