Svarīgs ir katrs ietaupījums

Svarīgs ir katrs ietaupījums!

Viens procents šeit, viens procents tur – rezultātā veidojas ievērojams ietaupījums. Uz tādiem apsvērumiem ir balstīta mūsu filozofija.

Mēs pastāvīgi strādājam, meklējot jaunas iespējas, kā panākt, lai mūsu kravas automašīnas nobrauktu lielākus attālumus ar mazāku degvielas daudzumu, mazinātos ietekme uz apkārtējo vidi un Jūsu izmaksas nepieaugtu.

Tas ir ilgtermiņa mērķis, un mēs turpināsim strādāt, lai pilnveidotu degvielas patēriņa efektivitāti visos mūsu produktos un pakalpojumos.

Jo svarīgs ir katrs ietaupījums!
Svarīgs ir katrs ietaupījums

divider


Pakalpojums Degvielas informācija

Samaziniet degvielas patēriņu, izmantojot pakalpojumu ''Degvielas informācija''

Degvielas informācija ir konsultatīvs pakalpojums, kas turpina būt noderīgs. Pēc tam, kad autovadītājs ir apguvis braukšanu, izmantojot degvielu efektīvi, svarīgs panākumu faktors ir nemitīga zināšanu papildināšana.

Tieši to nodrošina pakalpojums Degvielas informācija! Saņemot regulārus ziņojumus un individuālu analīzi, ilgtermiņā nodrošināt ekonomisku degvielas patēriņu kļūst pavisam vienkārši.

Uzziniet vairāk par to, kā Degvielas informācija var būt Jums noderīga


Dynafleet

Vienmēr efektīvākais degvielas patēriņš

Izmantojot Dynafleet sistēmu un autovadītāju apmācību, varat ietaupīt līdz pat 5 procentiem degvielas. Dynafleet nodrošina visu jaunāko informāciju par Jūsu autoparku, savukārt autovadītāja apmācība palīdzēs vadītājiem braukt drošāk, izdevīgāk un ar mazāku degvielas patēriņu.

Lietotne Dynafleet tagad pieejama arī iPhone tālrunī, tādējādi autoparka informācijai Jūs varat piekļūt jebkurā brīdī.

Uzziniet vairāk par Dynafleet


I-Shift

I-Shift – ietaupīta degviela, strādājot ar pilnu jaudu

Salīdzinājumā ar manuālo pārnesumkārbu I-Shift samazina degvielas patēriņu līdz pat 3 procentiem. Visefektīvākais tirgū pieejamais risinājums.

I-Shift pārnesumkārba panāk maksimālo kravas automašīnas veiktspēju, izmantojot informāciju par transportlīdzekļa masu, ceļa slīpumu, ātrumu un paātrinājumu.

Uzziniet vairāk, kā iespējams ietaupīt degvielu, izmantojot I-Shift


Gaisa plūsmviržu pakete

Pārvariet gaisa pretestību, izmantojot gaisa plūsmviržu paketi

Izmantojot gaisa plūsmviržu paketi, iespējams panākt degvielas ietaupījumu līdz 10 procentiem. Gaisa plūsmvirži samazina turbulenci, gaisa pretestību un novirza plūsmu no piekabes.

Līdz ar zemākām degvielas izmaksām sarūk arī CO2 izmešu apjoms.

Uzziniet vairāk, kā iespējams ietaupīt degvielu, uzlabojot aerodinamiku.


I-See

I-See – par degvielas taupīšanu netiks aizmirsts

No mirkļa, kad automašīna sāk braukt, I-See var ietaupīt līdz pat 5 procentiem degvielas. Sistēma saglabā datus par ceļiem, pa kuriem esat braucis, un iegūst informāciju par tiem, kas vēl nav izmantoti. Lai ietaupītu degvielu, sistēma izmanto ceļa topogrāfijas datus un, vadoties pēc tiem, regulē ātrumu, un pārslēdz pārnesumus.

Uzziniet visu par I-See sistēmas sešiem posmiem


Kalkulators

Aprēķiniet savu efektivitāti

Aprēķiniet, cik lielā mērā Jūs varat samazināt izmaksas un CO2 izmešu daudzumu, izmantojot Kravas automašīnas efektivitātes kalkulatoru. Ar Kravas automašīnas efektivitātes kalkulatoru iespējams aprēķināt, kādā mērā dažādi faktori ietekmē Jūsu degvielas patēriņu un CO2 izmešu apjomu, kā arī saņemt ieteikumus uzlabojumiem.

Kravas automašīnas efektivitātes kalkulators lieliski palīdz uzlabot Jūsu pārvadājumus un samazināt to ietekmi uz apkārtējo vidi.

Pāriet uz Kravas automašīnas efektivitātes kalkulatoru


Riteņu regulēšana

Noregulējiet riteņus un palieliniet savu ietaupījumu

Degvielas patēriņu iespējams samazināt gandrīz par 6 procentiem, ja ir izvēlētas atbilstošas riepas un pareizi noregulēta riteņu savirze un spiediens riepās.

Kā rāda pētījumu rezultāti Eiropā, 2 no 3 kravas automašīnām ir nepareizi noregulēti riteņi un tilti, tāpēc mēs veicām testus, lai aprēķinātu, cik daudz papildu degvielas tādēļ tiek patērēts.

Lasiet par mūsu pētījumu un riteņu savirzes noregulējuma nozīmi.Driver development

Autovadītāju apmācība

“Braukt vienu un to pašu maršrutu, darīt to pašu darbu , bet paveicot to efektīvāk.”


 

 


Genuine Volvo Service

Oriģinālais Volvo serviss

Lai panāktu zemus degvielas patēriņa rādītājus ar zinošiem autovadītājiem vien ir par maz. Nepieciešams arī zinošu mehāniķu atbalsts, kuri pārzina Jūsu automašīnu un spēj panākt maksimālu tās efektivitāti.Download PDF Lejupielādēt brošūru, PDF 21 MB