It’s Brazil!
TĀ IR BRAZĪLIJA!

Globetrotter Club ar lepnumu piedāvā Jums jaunāko ceļojumu – aicinām pievienoties mums neaizmirstamā luksusa ceļojumā pa Brazīliju, gan iepazīstot maģiskās Riodežaneiro naktis, gan nesteidzīgi izbaudot dienas saulainajās pludmalēs.

 

It’s Brazil!

NEPĀRTRAUKTA NAKTSDZĪVE. LIELISKAS PLUDMALES UN NEBEIDZAMA IZKLAIDE
Programma sākas ar Kuritibas apmeklējumu, kur gida pavadībā apskatīsiet Volvo rūpnīcu. Pēc tam Jūs gaida neaizmirstamas pirmās vakariņas un iespēja aklimatizēties pirms īstās programmas un došanās uz Rio.

RIODEŽANEIRO NEKAD NEGUĻ
Šīs pilsētas nosaukums rada iespaidīgas asociācijas, un Rio vienmēr pārsteidz. Esiet gatavi lieliski pavadīt laiku leģendārajās pludmalēs (mūsu pieczvaigžņu viesnīca atrodas tieši blakus Kopakabanas pludmalei), izbaudīt mūziku un galvu reibinošas dejas, izcilu ēdienu, satriecošus skatus un daudz, daudz vairāk.It’s Brazil!

UN PATS GALVENAIS – SAULE!
Pēc tam dodamies uz ziemeļiem, uz slepenu luksusa kūrortu. Tur varēsiet izbaudīt visu – no kapoeiras līdz sērfošanai un piedzīvojumiem brīvā dabā. Šī vieta ir perfekti piemērota arī tam, lai atgultos pludmales krēslā un, baudot vēsu dzērienu, klausītos okeāna šalkoņā un atcerētos, cik tālu esat no aukstā Eiropas rudens.

KAS IR GLOBETROTTER CLUB?
Globetrotter Club sniedz īpašus piedāvājumus lojāliem un regulāriem klientiem. Mēs organizējam ceļojumus uz fantastiskākajām pasaules vietām un aicinām arī Jūs kļūt par mūsu kluba biedru!

It’s Brazil!

KĀ PIEVIENOTIES MUMS BRAZĪLIJĀ:

Iegādājoties FH13 42T (vai 62T, 62R, 64R) Globetrotter XL guļamkabīni. 
 

Lai saņemtu papildu informāciju, lūdzu, sazinieties ar savu Volvo pārstāvi.

Ceļojuma programma un saturs var mainīties.