Volvo action service

Vienkārši tikai jāpiezvana

1. Tikai vienreiz jāpiezvana
Neatkarīgi no tā kurā valstī Eiropā Jūs atrodaties Jums tikai jāpiezvana, lai saņemtu kvalificētu palīdzību. Tālruņa numuri norādīti vadītāja rokasgrāmatā.

2. Sazināšanās ar koordinatoru
Piezvanot pa Volvo operatīvā servisa tālruni, Jums atbildēs kvalificēts koordinators kurš organizēs problēmas novēršanas procesu līdz lietas izbeigšanai, informējot Jūs par procesa gaitu. Saziņa Jūsu dzimtajā valodā - tas nav mazsvarīgi.

3. Vienošanās par remontdarbu veikšanu
Pēc vienošanās par apmaksas kārtību koordinators sazinās ar piemērotāko servisa centru un informē to par nepieciešamajiem remontdarbiem. Ja remontdarbu veikšana negadījuma vietā nav iespējama vai pieļaujama, tiks nodrošināta Jūsu kravas automobiļa aizvilkšana līdz servisa centram, kur tiks veikta defektu novēršana.

4. Remontdarbu veikšana
Ja bojājumus iespējams novērst negadījuma vietā, tad pie Jums tiks nosūtīts Volvo tehniķis, kura rīcībā būs visas nepieciešamās rezerves daļas un instrumenti. Ja remontdarbus iespējams veikt tikai servisa centrā, tiks nodrošināta Jūsu kravas automobiļa aizvilkšana.

Koordinators turpinās uzsāktā procesa turpmāko organizēšanu līdz bojājumu pilnīgai novēršanai.

Pēc remontdarbu pabeigšanas Jūsu vietējais dīleris nosūtīs faktūrrēķinu vai arī samaksas kārtība tiks noteikta saskaņā ar vienošanos.