Unikālas funkcijas darbspējas laika nodrošināšanai

Unikālas funkcijas darbspējas laika nodrošināšanai

Darbspējas laiks ir ļoti nozīmīgs jebkuram pārvadājumu uzņēmējam. Tādēļ Volvo ir izveidots ļoti izturīgs, lai aiztaupītu jums nepatīkamus pārsteigumus reisu laikā. Piedāvājot iespēju noslēgt jauno Volvo zelta līgumu, mēs speram vēl vienu soli uz priekšu. Mēs apsolām, ka Jūsu kravas automašīna vienmēr būs jūsu rīcībā, kad vien jums tā būs vajadzīga. Tas ir iespējams ar šīm jaunajām funkcijām.


Jaunā tehnisko apkopju plānošana. Vienu soli priekšā.

Jaunā tehnisko apkopju plānošana. Vienu soli priekšā.

Pateicoties telemātikas risinājumiem, mēs varam jūs laicīgi brīdināt, pirms vēl radusies neplānota dīkstāve. Darbnīca var attāli piekļūt dažādai informācijai par kravas automašīnu, piemēram, datiem par dzinēja parametriem, nobraukumu, degvielas patēriņu, aktīviem defektu kodiem, braukšanas apstākļiem un svarīgāko sastāvdaļu (bremžu kluču, sajūga, akumulatora u.c.) stāvokli. Tas nozīmē, ka mums jau būs pilnīga informācija brīdī, kad jūs ieradīsities darbnīcā. Tāpēc automašīna būs gatava darbam ātrāk, nekā jūs domātu.Funkcijas tiešsaistē. Jūsu mobilais tehniķis.

Funkcijas tiešsaistē. Jūsu mobilais tehniķis.

Dažu iemeslu dēļ nemaz nevajadzētu apmeklēt darbnīcu. Un tagad tas arī nav jādara. Izmantojot funkcijas tiešsaistē, darbnīcas tehniķis var attāli piekļūt Jūsu transportlīdzeklim, lai kalibrētu uz displeja norādāmo degvielas patēriņu, degvielas tvertnes izmērus (ja būsit uzstādījis papildu tvertnes) vai jūsu izvēlēto ātruma ierobežojumu. Ir pat iespējams no attāluma sākt slodzes indikatora lietošanu. Jums tikai īslaicīgi jāapstājas ceļa malā. Apkope nekad iepriekš nav bijusi tik ātra.Mūsu solījums: 100 % darbspējas laiks.

Mūsu solījums: 100 % darbspējas laiks.

Noslēdziet jauno Volvo Zelta servisa līgumu, un mēs nodrošināsim 100 % darbspējas laiku. Tas nozīmē, ka jūsu kravas automašīna vienmēr būs jūsu rīcībā, kad vien jums tā būs vajadzīga. Ja kādai Volvo kravas automašīnas detaļai būs jāveic remonts, kura dēļ nevarēsit turpināt savus darbus, tad saskaņā ar līgumu mēs vispirms piedāvāsim jums maiņas kravas automašīnu un, ja tas nebūs iespējams, izmaksāsim jums naudas kompensāciju par dīkstāvi. Tāpēc varat būt pārliecināts, ka mums ir viens un tas pats mērķis: gādāt, lai jūsu kravas automašīna vienmēr būtu darba kārtībā.Uzziniet, ko tas nozīmē jūsu gadījumā

Uzziniet, ko tas nozīmē jūsu gadījumā

Kādu labumu jūs varētu gūt no jaunā Zelta servisa līguma? Lūdzu, sazinieties ar savu vietējo Volvo dīleri, lai uzzinātu, kāds varētu būt jums pielāgotais līgums.