Volvo Sudraba līgums

Tas liks aizmirst par dārgiem nepatīkamiem pārsteigumiem

Volvo Sudraba līgums nozīmē regulāru apkopi, jo kravas automašīnai tiek izstrādāts apkopju plāns – tajā paredzēts arī spēka pārvada remonts. Tas palīdzēs Jums vadīt uzņēmumu, izvairoties no maksas par nevajadzīgu un dārgu remontu. Pilns līgumā iekļauto darbu saraksts skatāms šeit (PDF, 3,15 MB).

Iekļauta spēka pārvada apkope

Neraizējieties, spēka pārvada apkope ir iekļauta!

Noslēdzot Volvo Sudraba līgumu, Jūs varat vairs neraizēties, jo spēka pārvada detaļas un remonts ir līguma piedāvājumā, tāpēc neradīsies situācijas, kas citkārt izmaksātu ļoti dārgi.

Vislabākie tehniķi

Pie mums strādā tikai vislabākie tehniķi

Lai ikviena kravas automašīna vienmēr būtu labā kārtībā, pie mums strādā tikai sertificēti tehniķi, kas pārzina jaunākās tehnoloģijas un arī sarežģītu elektroniku. Mūsu tehniķi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas, teicamam un ātram darbam viņiem vienmēr ir specializētie darbarīki un detaļas

Apkope īstajā brīdī

Apkopes mēs vienmēr veicam īstajā brīdī

Tā kā datumi apkopju plānā ir saskaņoti, Jūsu transportlīdzeklis vienmēr ir labā kārtībā. Mēs uzaicināsim Jūs uz servisu un veiksim visas vajadzīgās darbības, lai kravas automašīnas darbspējas laiks būtu ilgāks un funkcionalitāte labāka. Saprotams – lai netraucētu Jūsu darbu, mēs strādājam tad, kad neveicat piegādes. Gadījumiem, ja notiek kas neparedzēts, mēs darbojamies visu diennakti.

Jūsu kravas automašīnu mēs uzturēsim nevainojamā kārtībā

Jūsu kravas automašīnu mēs uzturēsim nevainojamā kārtībā

Apkope un remonts notiek tad, kad tas der Jūsu uzņēmuma vajadzībām. Ar šādi plānotām dīkstāvēm kravas automašīna būs gatava darbam, kad tas ir vajadzīgs. Tas palīdz Jums īstenot dotos solījumus un ļauj koncentrēties uz ienesīgākas uzņēmējdarbības attīstīšanu.

Laika, darba un naudas ietaupīšana

Laika, darba un naudas ietaupīšana

Gan apkopju laiki, gan līgumā iekļauto pakalpojumu apjoms tiek veidots tieši Jūsu vajadzībām. Tas nozīmē mazāk patērēta laika un darba apkopes jautājumiem. Turklāt visas apkopes un remontu izmaksas Jūs zināsit jau iepriekš, un tas nozīmē labāku izmaksu kontroli. Visbeidzot – īpašuma kopējās izmaksas ir mazākas, jo kravas automašīna darbojas nevainojami, neplānotu dīkstāvju ir mazāk.

Vai vēlaties padomu, kurš servisa līgums ir Jums piemērotākais? Sazinieties ar vietējo Volvo dīleri.