Dynafleet. Parāda ienākumus.

Dynafleet - parāda kā nepārmaksāt

Precizitāte. Tas ir galvenais Volvo Trucks autoparka vadības sistēmas Dynafleet uzdevums. Jūs jebkurā laikā varat uzzināt precīzu savu kravas automašīnu un autovadītāju atrašanās vietu un statusu. Turklāt šie dati precīzi norāda, kas tieši Jums jāmaina, lai nodrošinātu labāku rentabilitāti. Tas ir iespējams, pateicoties četriem Dynafleet pakalpojumiem. Vai esat gatavs sākt?

Vairs nekāda lieka degvielas patēriņa

Vairs nekāda lieka degvielas patēriņa

Vai zināt, cik ekonomiski brauc Jūsu autovadītāji? Un kāpēc viens patērē daudz mazāk degvielas nekā cits? Pakalpojums Degviela un vide ietaupa daudz laika, analizējot transportlīdzekļa un autovadītāja datus, un palīdz Jums saprast, kā labāk samazināt gan degvielas izmaksas, gan izmešu daudzumu.
Uzziniet vairāk par pakalpojumu Degviela un vide

Vienkārša autovadīšanas ilguma noteikšana

Vienkārša autovadīšanas ilguma noteikšana

Tāda, kādai tai jābūt, – vienkārša. Dynafleet palīdz Jums nepārtraukti pārraudzīt autovadītāju aktivitātes. Jūs pat saņemsit laicīgus brīdinājumus, lai varētu nodrošināt, ka ir ievērotas normatīvo aktu prasības par autovadīšanas ilgumu. Turklāt automātiskās tahogrāfa datu lejupielādes ievērojami samazinās gan ar roku veicamo, gan administratīvo darbu apjomu.
Uzziniet vairāk par pakalpojumu Autovadīšanas ilgums

Skatiet kartē visu autoparku

Skatiet kartē visu autoparku

Vairs nekādu tālruņa zvanu vai minēšanas. Izmantojot Dynafleet pakalpojumu Izvietojums, visu informāciju, ko kādreiz bija grūti uzzināt, tagad var uzreiz apskatīt. Kur pašlaik atrodas kravas automašīna? Kad autovadītājs būs galapunktā? Izmēģiniet šo pakalpojumu divas nedēļas un Jūs nevarēsit saprast, kā vispār varējāt pastrādāt bez tā!
Uzziniet vairāk par pakalpojumu Izvietojums

Gādājiet, lai autovadītājs vienmēr būtu informēts

Gādājiet, lai autovadītājs vienmēr būtu informēts

Vai veicat tālos pārvadājumus vai arī Jums bieži jāsazinās ar saviem autovadītājiem? Veicot nemainīgu ikmēneša maksājumu, tostarp par viesabonēšanu, varat izmantot pakalpojumu Ziņapmaiņa, kas palīdz Jūsu autovadītājiem vienmēr būt informētiem un laicīgi uzzināt par izmaiņām plānos. Šis pakalpojums nodrošina arī pilnīgu saderību ar Jūsu pasūtījumu sistēmu un tās tiešu saziņu ar autovadītājiem. Kādas ir Jūsu pašreizējās izmaksas par tālruņu sakariem un datu sūtīšanu?
Uzziniet vairāk par pakalpojumu Ziņapmaiņa
Kas Jūs attur?

Kas Jūs attur?

Vienkārši piesakieties Jums vajadzīgo pakalpojumu saņemšanai un izmantojiet tos, cik ilgi vien vēlaties – bez jebkādām turpmākām saistībām. Maksa par viena pakalpojuma nodrošināšanu vienai kravas automašīnai ir tikai 15 € mēnesī.