Darbības princips

Pilnvērtīga sistēma – jebkurai kravas automašīnai

Tā kā Dynafleet sistēma ir izstrādāta uzņēmumā Volvo Trucks, tā jums nodrošina pieeju unikālai un ļoti noderīgai informācijai par jūsu Volvo kravas automašīnu. Ņemiet vērā, ka Dynafleet sistēmu var uzstādīt arī visās citu marku un modeļu kravas automašīnās, tāpēc ir viegli pārraudzīt autoparku, kurā ir dažādu marku transportlīdzekļi.

Saņemiet jaunāko informāciju, atrodoties jebkur

Saņemiet jaunāko informāciju, atrodoties jebkur

Dynafleet ierīces ir vai nu iestrādātas jau rūpnīcā, vai arī tās jāuzstāda jūsu Volvo dīlerim. Nav vajadzīga nekāda papildu programmatūra – vienkārši piesakieties Dynafleet tīmekļa portālā, lai piekļūtu informācijai par savu autoparku, vai izmantojiet savu iPhone/iPad ierīci, lai jebkurā vietā uzzinātu jaunāko informāciju.

Aprīkojums un programmatūra

Aprīkojums un programmatūra

Transportlīdzeklī uzstāda jaudīgu telemātikas risinājuma bloku un GPS/GSM kopantenu. Aprīkojumā var būt ietverts arī displeja ekrāns un tastatūra – tas atkarīgs no jūsu izvēlētās komplektācijas. Programmatūras atjaunināšana ir bezmaksas, un to veic attāli.

Informācija un datu glabāšana

Informācija un datu glabāšana

Biroja darbinieki un autovadītājs var visu laiku sazināties, sūtot cits citam īsziņas. Informācija par transportlīdzekli un autovadītāju tiek nosūtīta uz Dynafleet datu bāzi, kur to izanalizē un tad nosūta jums apskatei uzskatāmu atskaišu veidā. Var arī vienkārši integrēt savas pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmas Dynafleet sistēmā.