Dynafleet app

Autoparka sniegums – viss ir Jūsu rokās!

Dynafleet lietojumprogramma nodrošina nepārtrauktu informācijas atjaunināšanu par Jūsu kravas automobiļu un autovadītāju darba rezultātiem neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas. Tas ļauj ātri apzināt būtiskākos datus un veikt tūlītējus pasākumus, lai samazinātu izmaksas un lietderīgāk izmantotu transportlīdzekļus.

Atjaunināta – tagad ar autovadītāju novērtējuma funkciju
Atjauninātajā versijā autovadītāji tiek novērtēti atbilstīgi degvielas ekonomiskuma rādītājam. Ja kādam no autovadītājiem vajadzīga apmācība, Jūs par to uzzināsit pirmie. Autovadītāji tagad var pieteikties un skatīt savu rezultātu noteiktā laika posmā, kā arī salīdzināt to ar citu autovadītāju rezultātiem. Kāpēc gan nesarīkot draudzīgas sacensības, lai palielinātu autovadītāju motivāciju? Jo vairāk vadītāju tam piekritīs, jo vairāk naudas Jūs ietaupīsit.

Ieviests degvielas patēriņa efektivitātes novērtējums
Šī ir unikāla funkcija visas nozares mērogā, kas ļauj Jums mērīt un salīdzināt atsevišķa kravas automobiļa un autovadītāja darba rezultātus neatkarīgi no pārvadājuma veida. Degvielas patēriņa efektivitātes skala tiek attēlota, izmantojot viegli saprotamus krāsu kodus un vērtējumu no 0 līdz 100 šādās galvenajās jomās: paātrinājumi un bremzēšana, dzinēja un pārnesumkārbas izmantošana, ātruma pielāgošana un dīkstāve.Vēl neesat Dynafleet lietotājs?
Lūdzu, apskatiet lietojumprogrammā iekļauto demonstrāciju. Klikšķiniet šeit, lai iegūtu plašāku informāciju par Dynafleet.Izpētiet būtiskākos ieguvumus
Tūlītēji pārskati, kā arī sīka informācija šajā lietojumprogrammā nodrošina pamatu, lai uzlabotu:
  • Degvielas ekonomiju;
  • Transportlīdzekļa izmantošanu;
  • Autovadītāju produktivitāti. 

Lietojumprogrammā ir trīs galvenās sadaļas: „Informatīvais panelis" (Dashboard), „Transportlīdzeklis” (Vehicle) un „Autovadītājs” (Driver). Zemāk atrodas visas galvenās funkcijas un gan iPhone, gan iPad skatījumi.

Lejupielāde un sāciet lietot
Visi Dynafleet tiešsaistes lietotāji var piekļūt būtiskākajai informācijai par autoparku izmantojot iOS un Android operētājsistēmas viedierīces. Vienkārši bez maksas lejupielādējiet lietojumprogrammu AppStore vai google Play un sāciet to lietot, izmantojot savus Dynafleet pieteikšanās datus.

Portāla iestatīšana lielākas precizitātes nodrošināšanai
Lai varētu pilnībā izmantot jauno degvielas patēriņa efektivitātes novērtējuma skalas funkciju, lūdzu, veiciet šādas darbības:
  • Piesakieties Dynafleet portālā kā administrators;
  • Reģistrējiet savus autovadītājus un nododiet viņiem pieteikšanās datus;
  • Norādiet savu kravas automašīnu izmantošanas veidu: piegāde, būvniecība vai tālie autopārvadājumi;
  • Lietojumprogrammā parādītie dati tiek aprēķināti atkarībā no transportlīdzeklim norādītā izmantošanas veida.

Bezmaksas aplikācija Android

Google Play

Lejupielādējiet jauno Dynafleet aplikāciju no Google Play.