Vairs nekādu pārpratumu

Vairs nekādu pārpratumu

Izvēloties pakalpojumu Ziņapmaiņa, varat uzturēt drošu, ātru un lētu saziņu. Visu laiku nodrošinot jaunāko informāciju gan birojam, gan autovadītājam, var vienkārši novērst pārpratumus, par kuriem citādi būtu dārgi jāmaksā. Saziņai nav nekādu ierobežojumu – Jums vienkārši jāveic nemainīgs ikmēneša maksājums, kas nav atkarīgs no kravas automašīnas atrašanās vietas.

Pastāvīgi sakari ar kravas automašīnu

Pastāvīgi sakari ar kravas automašīnu

Izmantojot pakalpojumu Ziņapmaiņa, vienmēr varat sazināties ar savu kravas automašīnu – nav svarīgi, kurš autovadītājs pašlaik ir pie stūres. Biroja darbinieki un autovadītāji sazinās ar īsziņām, kas ir viegli uzrakstāmas un uzreiz redzamas kravas automašīnas ekrānā. Kravas automašīnas dīkstāves laikā autovadītājs saziņai izmanto bezvadu tastatūru. Pasūtījumus var apstrādāt braukšanas laikā.

 

Sasaiste ar citām Jūsu izmantotajām sistēmām

Sasaiste ar citām Jūsu izmantotajām sistēmām

Izmantojot pakalpojumu Ziņapmaiņa, varat arī vienkārši integrēt savas pasūtīšanas vai rēķinu izrakstīšanas sistēmas Dynafleet sistēmā. Tādējādi visu svarīgāko informāciju var apskatīt uz viena ekrāna, nodrošinot efektīvāku kopējā darba procesa pārvaldību. Vēl viens autovadītāja ieguvums ir ērtāka darba vide – viņa darba pasūtījumi ir pārskatāmi redzami kravas automašīnas ekrānā.


Uzziniet par ekrāna iespējām

Uzziniet par ekrāna iespējām

Kravas automašīnas ekrānu var izmantot daudziem mērķiem, ne tikai ziņapmaiņai. Automātiski nosūtīti paziņojumi par atlikušo darba laiku, lēnu satiksmi vai labāko pieejamo maršrutu (izmantojot navigāciju, kas ir papildaprīkojumā) atvieglo autovadītāja dzīvi un mazina spriedzi. Lūdzu, sazinieties ar savu Volvo dīleri, lai uzzinātu, kādi dažādi ekrāna varianti ir pieejami Jūsu kravas automašīnai un kā atšķiras to funkcijas.

Pakalpojums Ziņapmaiņa:
  • Vienkārša saziņa; skaidri salasāmas īsziņas kravas automašīnā un birojā;
  • Ātrie ziņojumi. Liek autovadītājam pieņemt pareizos lēmumus pareizajā laikā;
  • Lēti. Nemainīgs ikmēneša maksājums neatkarīgi no kravas automašīnas atrašanās vietas.