Palieliniet sava autoparka efektivitāti

Palieliniet sava autoparka efektivitāti

Savu kravas automašīnu pārraudzība vēl nekad nav bijusi tik vienkārša. Detalizētās kartes, ko nodrošina pakalpojums Google Maps, sniedz Jums pilnīgu kontroli pār saviem darba procesiem. Datus par autovadītāju un transportlīdzekli var uzreiz aplūkot kartē, lai uzskatāmi būtu pieejama jaunākā informācija par pārvadājumu. Turklāt iespēja uzzināt, kur tieši ir jJūsu krava, būs izdevīga gan Jums, gan Jūsu klientiem.

Reāllaika dati

Reāllaika dati

Vienmēr zinot jaunāko informāciju par kravas automašīnas braukšanas ātrumu, autovadītāja statusu, gaidāmo ierašanās laiku un citiem rādītājiem, pārvadājumu plānotājs – un tātad arī viņa klients – var vienmēr gūt pilnīgu pārskatu par pašreizējo situāciju. Lai vēlāk apskatītu izvēlētos maršrutus, var vienkārši skatīt kartē kravas automašīnu atrašanās vietas virzienā no beigām uz sākumu.

Jaunu uzdevumu sākšana

Jaunu uzdevumu sākšana

Izmantojot reāllaika informāciju par kravas automašīnu atrašanās vietu, var arī noteikt, kurai no tām būtu vislabāk piešķirt jaunu uzdevumu. Vienkārši nospiežot pogu, Dynafleet sistēma automātiski norāda transportlīdzekļus, kas atrodas vistuvāk preču iekraušanas vietai. Tai pat laikā sistēma norāda, kuri autovadītāji var un kuri nevar sasniegt norādīto galamērķi pašreizējās darba maiņas laikā.

Atbilstošā informācija Jums vajadzīgajā brīdī

Atbilstošā informācija Jums vajadzīgajā brīdī

Vai meklējat pareizo piekļuves kodu vai apstiprinājumu par laicīgu piegādi? Ja ir noteiktas tā saucamās ģeozonas, kravas automašīnai iebraucot noteiktā ģeogrāfiskajā teritorijā vai izbraucot no tās, var iegūt informāciju, kas ir ļoti būtiska un ietaupa laiku. Šo informāciju var parādīt tikai birojā vai tikai kabīnē vai gan birojā, gan kabīnē.

Pakalpojums Izvietojums:
  • Norāda kravas automašīnu precīzu atrašanās vietu līdz ielas līmenim;
  • Sniedz informāciju par laiku, autovadītāju, ātrumu, noslodzi un transportlīdzekļa tipu;
  • Automātiski parāda, kuras kravas automašīnas labāk izvēlēties, ja ir saņemts kāds jauns pārvadājuma piedāvājums;
  • Norāda būtisku informāciju, kad kravas automašīna iebrauc konkrētā ģeogrāfiskajā teritorijā, piemēram, terminālī;
  • Atvieglo maršruta plānošanu un ļauj vieglāk atrast ātrāko maršrutu līdz galamērķim;
  • Navigācijas punkti no Dynafleet sistēmas tiešsaistē var tikt nosūtīti uz navigācijas sistēmu kravas automašīnā;
  • Varat ļaut saviem klientiem pašiem pārraudzīt savu kravu atrašanās vietas pārvadājumu laikā, piešķirot viņiem specifisku klienta Dynafleet lietotājvārdu.