Ietaupiet līdz 5 procentiem degvielas. Un saglabājiet šo ietaupījumu līmeni.

Ietaupiet līdz 5 procentiem degvielas... un saglabājiet šo ietaupījumu līmeni!

Samazināt degvielas patēriņu ir viegli. Laika gaitā saglabāt to nemainīgi zemu ir grūtāk. Izmantojot pakalpojumu Degvielas informācija, personīgais palīgs palīdz Jums samazināt savu degvielas patēriņu līdz 5 procentiem. Regulāra kontrole un profesionāla vadība palīdz saglabāt pazemināto degvielas patēriņa līmeni.

Vairs nekādas atskaišu analizēšanas

Vairs nekādas atskaišu analizēšanas

Jums būs Jūsu personīgais palīgs degvielas patēriņa jautājumos, kas Jums palīdzēs nodrošināt ilglaicīgu degvielas patēriņa samazināšanu. Jūsu palīgs ietaupa Jūsu laiku, analizējot Jūsu vadītāju autovadīšanas paņēmienus, un sniedz praktiskus padomus par to, kam jāpievērš uzmanība, lai pilnveidotu braukšanas stilu un panāktu ilglaicīgu degvielas patēriņa samazināšanu. Padomus regulāri saņemsit pa e-pastu, tādējādi j\Jums būs vieglāk reāllaikā pieņemt pareizos lēmumus.

Mazāka degvielas patēriņa veicināšana

Mazāka degvielas patēriņa veicināšana

Jūs saņemsit pārskatus par autoparku un grupu, kā arī informāciju par katra autovadītāja darbības rezultātiem. Jūsu palīgs degvielas patēriņa jautājumos ne tikai noteiks, kurās jomās jums būtu jāpilnveidojas, bet arī vienmēr ar prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem par degvielas ekonomiju.

Apmācība daudzās jomās

Apmācība daudzās jomās

Jums ir ne tikai personīgs palīgs degvielas patēriņa jautājumos, bet arī Rīku komplekts, kas palīdz izveidot vienkāršu darba metodi un pārraudzīt izaugsmi. Tas arī piedāvā jaunākos pētījumus par degvielas ekonomiju, izmaiņu pārvaldību un motivēšanu. Vai Jums ir kādi jautājumi? Ar Degvielas informācijas atbalstu vajadzīgā atbilde nekad nav tālu jāmeklē.

Cik daudz es varu ietaupīt?

Cik daudz es varu ietaupīt?

Izmantojot pakalpojumu Degvielas informācija, kravas automašīnai, kas gadā nobrauc 140 000 km, degvielas izmaksas var samazināt par 2500 €. Katru mēnesi maksājot par katras kravas autmašīnas apkopi 20 €, jums būs skaidrs, ka izmantojat savu naudu lietderīgi.

Sākt ir viegli

Sākt ir viegli

Vispirms dodieties pie sava vietējā dīlera. Ja jums ir uzstādīta un darbam gatava Volvo izstrādātā autoparka vadības sistēma – Dynafleet, varat sākt to izmantot. Ja jums nav šīs sistēmas, mēs varam jums palīdzēt to uzstādīt jebkurā kravas automašīnas modelī.