Volvo Trucks Financial Services

Volvo finanšu pakalpojumi


Jūsu Volvo kravas automašīna ir augstākās kvalitātes transportlīdzeklis, kas ir gan drošs, gan ideāli pielāgots Jūsu uzņēmējdarbībai. To pašu varam teikt par palīdzību, ko sniedzam, piedāvājot Jums finanšu risinājumus, kuru izstrādē plašās zināšanas par nozari apvienotas ar vēlmi sekmēt Jūsu uzņēmējdarbību un vienmēr uzturēt kravas automašīnu darba kārtībā.

Volvo FM izkraušana

Jūsu vajadzības mums ir svarīgas

Volvo Trucks vislabāk izprot Jūsu uzņēmējdarbību un gādā par to. Lai gan ir iespējamas sezonālas ienākumu atšķirības vai var pienākt grūti laiki, mēs ticam, ka mūsu kravas automašīnas sekmēs Jūsu uzņēmējdarbību, un mēs esam pietiekami elastīgi, lai palīdzētu Jūsu uzņēmumam droši attīstīties. Izvēloties finanšu risinājumus, vissvarīgākie ir skaitļi, taču tie ir Jūsu skaitļi. Tā kā mums ir plašas zināšanas savā nozarē un iespējas nodrošināt finanšu risinājumus, varam apmierināt visas Jūsu vajadzības.

Volvo FH ar mc

Vai kravas mašīnu labāk pirkt vai nomāt?

Jauna Volvo kravas automašīna vienmēr ir lielisks ieguldījums, taču jaunos laikos ir nepieciešama jauna domāšana finanšu jomā. Iespējams, ka Jums vairs neder skaidras naudas aizdevums vai kredīts. Par laimi, mēs piedāvājam vairākus citus risinājumus, un mēs rūpīgi izvērtēsim Jūsu vajadzības, lai izvēlētos Jūsu uzņēmuma attīstībai vispiemērotāko risinājumu. 

Kravas automašīnā

Novērst riskus un iegūt jaunākās kravas automašīnas

Visām paaudzēm, kas saistītas ar Jūsu uzņēmumu, ir svarīgi, ka tam būs droša nākotne. Mēs varam palīdzēt Jums pārvaldīt ar automašīnas uzturēšanu saistītos finanšu riskus, kad ieguldāt jaunā Volvo kravas automašīnā. Mēs parūpēsimies par riskiem, savukārt Jums būs pieejamas mūsu jaunākās kravas automašīnas par konkurētspējīgu mēneša maksu. 

Birojā

Koncentrējieties izaugsmei – pārējo atstājiet mūsu ziņā

Vai vēlaties koncentrēties uz sava uzņēmuma izaugsmi un maksimāli palielināt tā turpmāko peļņu? Tad visu, kas saistīts ar kravas automašīnu, atstājiet mūsu ziņā. Volvo visaptverošākie finanšu komplekti ietver finansējumu, apdrošināšanu, remontdarbus un tehnisko apkopi. Tie pievieno vērtību Jūsu uzņēmējdarbībai, konsolidē Jūsu izmaksas, ietaupa laiku un sniedz pilnīgu pārvadājumu vadību.
 


Bultiņa  Sazinieties ar vietējo finansētāju pārstāvi