Labu materiālu otrreizēja izmantošana

Labu materiālu otrreizēja izmantošana

Volvo kravas automašīnas tiek projektētas tā, lai to materiālus būtu iespējams atdalīt un izmantot atkārtoti. Metāls, galvenokārt dzelzs un alumīnijs, sastāda aptuveni 87% no kravas automašīnas. Ja pievieno klāt plastmasas un gumijas sastāvdaļas, tad ap 85-95% kravas automašīnas var pārstrādāt otrreizējai izmantošanai.

Visām plastmasas daļām, kuras sver vairāk nekā 50 gramu, ir etiķetes, kas ļauj viegli identificēt materiālu utilizācijas nolūkos. Aptuveni viena trešdaļa (33% no svara) materiālu, kas izmantoti jaunajās kravas automašīnās, ir izgatavota no utilizētiem materiāliem.

Sekmējot otrreizējās pārstrādes procesu, gandrīz visiem automašīnu modeļiem ir pieejamas demontāžas rokasgrāmatas, kuras palīdz noteikt piemērotāko materiālu pārstrādes veidu. Tajās aprakstīts, kā kravas automašīnu demontēt un kādi krāsu apzīmējumi ir katrai daļai, norādot uz izmantoto materiālu.
 
Lai garantētu, ka Volvo kravas automašīnas būtu iespējams otrreiz pārstrādāt lokāli, mēs slēdzam līgumus ar vietējiem partneriem, vienojoties par izdevīgākiem nosacījumiem visām iesaistītājām pusēm un nodrošinot, ka kravas mašīnās izmantotos materiālus var izmantot atkārtoti.