Drošība

Lai pasaule būtu drošāka

Mēdz uzskatīt, ka drošība nozīmē vienīgi šofera pasargāšanu avārijas situācijā. Taču tas ir pārāk šaurs skatījums.

Volvo kravas automašīnu drošība, protams, tiek nemitīgi un rūpīgi pārbaudīta gan mūsu laboratorijās, gan pārbaudes trasēs un ceļos, uz kuriem automašīnas tiek lietotas.

Taču mūsu panākumus drošības veicināšanā nav garantējuši tikai Volvo jaunatklājumi šajā jomā. Runa ir par loģisku turpinājumu mūsu vispārējās drošības koncepcijas attīstībai, ietverot drošības aspektus plašākā  - individuālo, ģimenes un biznesa vērtību kontekstā.

 

Mēs uzskatām, ka drošība attiecas uz cilvēkiem, uz mums visiem, uz Jums. Kā teica Volvo dibinātāji: "Automašīnas pārvadā cilvēkus, un tās vada cilvēki. Tieši tāpēc drošībai ir un jābūt ražošanas procesa galvenajam principam."

Praksē, kad uzsākam jaunas kravas automašīnas izstrādi, mēs analizējam drošības jautājumus no diviem aspektiem - negadījumu novēršanas un miesas bojājumu iespējas samazināšanas. Lai izstrādātu drošu kravas auto, ir nepieciešamas padziļinātas zināšanas par to, kā tieši notiek negadījumi un miesas bojājumi. Tāpēc Volvo ir īpaša Negadījumu izpētes komanda.

Skatiet sīkāku informāciju izvēlnē pa kreisi.