Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)

Tuvojas automašīna, ko nesajauksit

Uzņēmumā Volvo Trucks mēs ticam, ka katrs saimes loceklis ir unikāla personība. Volvo FE kabīnes āriene izceļas starp citām kravas automašīnām. Tas ir transportlīdzeklis, kas izstaro pašpārliecinātību, un tā pārdomātā un gaumīgā priekšpuse liek saprast, ka šis ir augstākās kvalitātes transportlīdzeklis savā klasē.  


Jaunā Volvo FE emblēma

Lepojieties ar to, ka vadāt Volvo!

Jaunais dizains apvienojumā ar Volvo FE unikālo personību piešķir kravas automašīnai patiesi modernu izskatu un vēl vairāk uzlabo funkcionalitāti. Visvieglāk pamanāmā vizuālā iezīme ir Volvo firmas zīme – V veida LED lukturi. Priekšējā režģa bišu šūnu raksts uzlabo gaisa plūsmu, kas savukārt palīdz labāk atdzesēt dzinēju un neitralizēt atgāzes. Volvo prestižā metāla emblēma ir novietota augstu transportlīdzekļa priekšpusē – tuvāk jums, autovadītājam. Volvo FE – izteikti atšķirīga kravas automašīna.


Izturīgāka kabīne

Izturīga un droša kabīnes ārpuse

Kā jau tas gaidāms, Volvo FE ir izturējis stingrākos testus, lai varētu garantēt, ka šis ir savas klases drošākais transportlīdzeklis. Mēs garantējam atbilstību stingrākajiem ceļa drošības standartiem, jo mūsu kravas automašīnas ir izturējušas unikālo Zviedrijas triecienpārbaudi. Tas ir visbargākais drošības tests pasaulē, kurš ir izstrādāts, lai imitētu triecienu spēkus, kādi rodas dažādos negadījumos.


Aerodinamisks dizains

Aerodinamisks dizains

Volvo FE ir aerodinamisks dizains, un tas ir mazliet noapaļots, lai samazinātu gaisa pretestību. Tas ne tikai ietaupa degvielu, bet arī uzlabo kravas automašīnas vadāmību.

Uzziniet vairāk par Volvo FE dizainu


Volvo FE priekšējā drošības konstrukcija

Priekšējā drošības konstrukcija glābj dzīvības

Volvo bija pirmais, kas ieviesa priekšējo drošības konstrukciju jau ilgi pirms tā kļuva par obligātu nosacījumu. Priekšējā un aizmugures drošības konstrukcija ir radīta, lai palielinātu citu satiksmes dalībnieku drošību un, rodoties sadursmei, novērstu mazāku transportlīdzekļu saspiešanu zem kravas automašīnas.

Ārpuses galerija