Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)

Iekāpiet un palūkojieties apkārt

Plānojot kabīnes salonu, mēs ņemam vērā autovadītājam visbūtiskākos faktorus. Lūk, tā ir ergonomiskā domāšana. Vadības slēdži un pārnesumu pārslēdzējs ir izvietots tā, lai Jūs bez piepūles varētu visu pārvaldīt, padarot savu darbu daudz vieglāku.

Volvo FE kabīnes plašais salons ar pārdomāti izkārtoto aprīkojumu palīdz atslābināties un strādāt ar baudu.

Palūkojieties apkārt – tas ir pielāgots tieši Jūsu ērtībām!
 


Volvo FE vieglā piekļuve

Viegla piekļuve kabīnei

Kā papildu aprīkojums ir pieejama pakāpienu lampa, kas iestrādāta durvju rāmja apakšā. Pretslīdes pakāpieni un ērti satverams rokturis atvieglos iekāpšanu un izkāpšanu no transportlīdzekļa.

Uzziniet vairāk par Volvo FE pakāpieniem


Pilnīgi jauni sēdekļi

Pilnīgi jauni sēdekļi

Jaunie ergonomiskie sēdekļi ir jaunā Volvo FE salona svarīgākais jaunievedums – tiem uzlabots stiprinājums, un tajos iestrādāts galvas balsts un drošības jostas. Jauni sēdekļu pārvalki sniedz uzlabotu aizsardzību pret netīrumiem. Gan autovadītāja, gan blakussēdētāja sēdekļus var regulēt atbilstīgi vajadzībām.

Uzziniet vairāk par autovadītāja ērtībām


Uzlabota skaņas izolācija

Izslēdziet troksni

Uzlabota skaņas izolācija nozīmē to, ka ar Volvo FE iespējams braukt, salonā dzirdot minimālu dzinēja un riepu fona troksni.


Glabāšanas nodalījumi

Daudz vietas mantām

Apskatot kabīni, jūs pamanīsiet, ka tajā ir pietiekami daudz vietas, lai glabātu visus jums vajadzīgos priekšmetus. Glabāšanas nodalījumi izvietoti panelī. Durvīs. Virs jūsu galvas. Starp sēdekļiem. Turklāt jūs varat izvēlēties aprīkot kabīni ar vēl papildu glabāšanas nodalījumiem.

Uzziniet vairāk par glabāšanas nodalījumiem
jaunajā Volvo FE


DIN nodalījumi

DIN nodalījumi

Virs priekšējā vējstikla iekārtoti divi glabāšanas nodalījumi, kā arī četri DIN nodalījumi. DIN nodalījumi paredzēti saziņas radioierīces un tahogrāfa novietošanai vai vienkārši kā papildu glabāšanas nodalījumi.


Slaids un ergonomisks panelis

Slaids un ergonomisks panelis

Priekšējā paneļa un mērierīču paneļa izkārtojums ļauj ērti piekļūt svarīgai informācijai. Nekavējoties iespējams apskatīt ātrumu, apgriezienu skaitu un degvielas un eļļas līmeni, ļaujot jums ērti plānot savu maršrutu.Audio iespējas

Brauciens ar fona mūziku

Ceļš paiet ātrāk, ja fonā skan mūzika. Volvo FE ir pieejamas dažādas audioierīču iespējas – sākot ar USB savienojumiem, CD un mp3 atskaņotajiem, beidzot ar dažādu veidu radiouztvērējiem, turklāt pārvaldības ērtībai varat izmantot iebūvētās brīvroku un tālvadības sistēmas.

Skatiet visas audiopakešu specifikācijas


Klimata kontrole

Vienmēr īstā temperatūra

Klimata kontroles ierīce nodrošina kabīnē vajadzīgo temperatūru (ar gaisa kondicionēšanas sistēmu vai bez tās).


Stūres rats

Stūres rata regulēšana

Stūres ratu var noregulēt jums visērtākajā pozīcijā. Tā diametrs ir 460 vai 500 mm.


Volvo FE kabīņu izmēri

Tieši Jums piemērots kabīnes izmērs

Volvo FE ir pieejami trīs dažādi plašu kabīņu izmēri. Dienas kabīne ir viskompaktākā, bet komforta kabīnes aprīkojumu var izvēlēties ar guļvietu vai bez tās. Lielajā guļamkabīnē ir iebūvēta guļvieta, un tajā ir pietiekami daudz vietas atpūtai.

Apskatīt kabīņu specifikācijas