Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Volvo FE šasija

Veiksmes struktūra!

Pielāgojot Volvo FE šasiju, mūsu inženieri lika lietā savu izdomu. Kolektīvais redzējums bija elastīgs modelis – tāds, kuru varētu izmantot gandrīz jebkuram uzdevumam, kam vajadzīga kravas automašīna.

  Tika radīta stingra un izturīga šasija, kura, neraugoties uz savu mazo svaru, spēj izturēt lielu noslodzi un kuru var ērti pielāgot.

Tagad Jūs varat pārbaudīt viņu darba augļus.


Viegla, ātra iekraušana

Viegla, ātra iekraušana

Balstiekārtas augstumu iespējams mainīt ar elektroniskās vadības sistēmu (ECS), izmantojot slēdžus panelī vai vadības pulti. Tas ļauj ērti un ātri veikt kraušanas darbus neatkarīgi no rampas augstuma.


Euro 6 – parasts bizness

Parasts bizness

Pilnveidotās šasiju paketes, kas nodrošina atbilstību Euro 6 standartam, nozīmē to, ka Volvo FE ir tik pat elastīgs kā iepriekš un izmešu ierobežojumu palielināšana to nav ietekmējusi.

Uzziniet vairāk par Volvo FE šasiju


Pielāgojama balstiekārta

Pielāgojama balstiekārta

Modernā kabīnes balstiekārta garantē laidenu braukšanu. Pieejama mehāniskā kabīnes balstiekārta ar cilindriskajām atsperēm un amortizatoriem priekšā un aizmugurē, savukārt pilnīgā kabīnes pneimobalstiekārta nozīmē to, ka gan priekšā, gan aizmugurē ir uzstādīti gaisa spilveni.


Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijas

Kad jūs pasūtat Volvo FE, virsbūves uzstādītājs var pieteikties Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukciju sistēmā un apskatīt jūsu kravas automašīnas specifikācijas. Tad sākas kravas automašīnas veidošana, izmantojot sistēmā izveidotās skices. Jūs saņemat tieši jums pielāgotu transportlīdzekli ātri un efektīvi.

Uzziniet vairāk par Volvo virsbūvju uzstādītāju instrukcijām


Elektroniski vadāma bremžu sistēma

Ātra un droša bremžu darbība

The Volvo FE has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear.
Elektroniskā pretbloķēšanas disku bremžu sistēma (EBS) nodrošina ātrāku un drošāku bremžu nostrādi, kā arī mazina bremžu nodilumu. Sistēmā ietvertās funkcijas: ABS, diferenciāļa saslēgšana un dažādu bremžu sistēmu saskaņota izmantošana.

Papildinātā elektroniskā bremžu sistēmas (EBS) pakete ietver funkciju, kas atvieglo kustības sākšanu, atrodoties uz nogāzes. Atbilstīgi automašīnas lietojumam pieejami dažādu izmēru bremžu diski.