Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)

Jaunā Volvo FE kabīņu specifikācijas

Šajā lapā Jūs atradīsiet informāciju par:
  • Kabīņu izmēriem;
  • Kabīņu aprīkojumu.
Lejupielādēt visas aprīkojuma specifikācijas (PDF 2.13 MB)

Kabīņu izmēri


Dienas kabīne Komforta kabīne Guļamkabīne
Dienas kabīne ar ērtu un ergonomisku autovadītāja darba vietu. Salona augstums
 – 1605 mm, garums – 1600 mm,
platums – 2300 mm.
Komforta kabīnē ir vairāk brīvas vietas, ko
var izmantot, lai ierīkotu guļamvietu vienai personai vai nelielu biroju ar papildu glabāšanas nodalījumiem. Salona augstums – 1605 mm, garums – 2000 mm, platums – 2300 mm.
Guļamkabīne ar vienu gultu. Salona augstums – 1605 mm, garums – 2200 mm, platums – 2300 mm.


Volvo FE dienas kabīne, skats no sāna

Volvo FE komforta kabīne, skats no sāna

Volvo FE guļamkabīne, skats no sāna

Volvo FE dienas kabīne, skats no augšas

Volvo FE komforta kabīne, skats no augšas

Volvo FE guļamkabīne, skats no augšas

Volvo FE dienas kabīne, salona sānu skats Volvo FE komforta kabīne, salona sānu skats Volvo FE guļamkabīne, salona sānu skats


Zemās grīdas kabīne
Zemās kabīnes grīdas automašīna ar zemu pakāpienu un telpu vismaz trim sēdekļiem ar drošības jostu. Salona augstums – 1605 mm, garums – 2200 mm, platums – 2300 mm.

Volvo FE zemās grīdas kabīne, sānu skats

   
Volvo FE zemās grīdas kabīne, skats no augšas    


Kabīņu aprīkojums


Kabīnes balstiekārta
Mehāniskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: spirālatspere un trieciena amortizators. Pneimatiskā balstiekārta gan priekšā, gan aizmugurē: gaisa spilveni.

Autovadītāja sēdeklis
Trīs dažādi komforta līmeņi: komfortablais, standarta un ekonomiskais. Visās komplektācijās sēdeklim ir atzveltne, iespēja regulēt garumu, augstumu un slīpumu un ir iestrādāti galvas atbalsti.

Pasažiera sēdeklis
Pieejamas trīs dažādas komforta pakāpes: standarta, ekonomiskais un pamata.

Krāsas
Pieejami 232 krāsu toņu varianti. Pats galvenais – var pasūtīt arī citus krāsu toņus, izmantojot klienta pielāgojumu iespēju.

Stūres rats
Stūres rata diametrs ir no 460 mm līdz 500 mm (atbilstīgi kravas automašīnas konfigurācijai), un to var pneimatiski noregulēt jums ērtākajā pozīcijā.

Jumta lūka
Kabīnē ir iespējams ierīkot jumta lūku ar 50 mm platu atveri. Iespējams pasūtīt stikla vai metāla jumta lūku. To iespējams darbināt manuāli vai elektroniski.

Kabīnes apsilde
Kabīnes apsildei ir pieejami 2 varianti: manuāli regulējams sildītājs vai manuāli regulējams sildītājs un gaisa kondicionētājs vienkopus. Kā papildaprīkojums pieejama arī 2 kW stāvvietas kabīnes sildīšanas sistēma.

Iekšējie glabāšanas nodalījumi
Kabīnē ir daudz praktisku un viegli pieejamu nodalījumu dokumentu un personīgo piederumu glabāšanai. Virs priekšējā stikla iekārtoti divi glabāšanas nodalījumi, kā arī četri nodalījumi ar DIN spraudņiem. Papildus iespējams ierīkot dažādus glabāšanas nodalījumus, tostarp atverē virs dzinēja, kā arī paliktni rakstīšanai un apģērbu pakaramos.

Skaņas signālierīces
Var izvēlēties divas papildu skaņas signālierīces – elektrisko vai pneimatisko. Pneimatiskās signālierīces ir divas, un tās novietotas uz kabīnes jumta; elektriskā signālierīce ir ierīkota zem priekšējā pārsega.

Guļvieta
Guļvieta var būt viendaļīga vai divdaļīga: 580 mm vai 780 mm platumā. Kā papildaprīkojumu iespējams izvēlēties gultas aizsargstieni.