Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Volvo FE autovadītājs
Vai meklējat jaunus veidus, kā nezaudēt modrību?

Autovadītājs, kurš jūtas ērti un droši, ir laimīgs un produktīvs, tāpēc mēs esam darījuši visu, lai autovadītājam būtu daudz patīkamāk atrasties gan jaunā Volvo FE kabīnē, gan blakus tam.

Kafijas tase

Tā kā bieži nākas kāpt iekšā automašīnā un ārā no tās, tai visu laiku jābūt lieliskā tehniskā stāvoklī un jānodrošina iekļaušanās stingrajos piegādes grafikos, pilsētas vai reģionālo pārvadājumu autovadītāju ikdienas darba kārtībā nav vietas kompromisa risinājumiem. Ļoti būtiska ir pilnīga paļaušanās uz savu kravas automašīnu, tās aprīkojumu un spēju palīdzēt jums īstenot darba uzdevumus drošā un ērtā vidē. Jaunajā Volvo FE tas ir nodrošināts ik uz soļa.

Jauna sēdekļu konstrukcija

Jaunajā Volvo FE ir pārveidots autovadītāja sēdeklis. Sēdeklis ir ne tikai drošāks, pateicoties iestrādātam kakla balstam un drošības jostai, tas ir arī izgatavots no izturīgāka auduma, turklāt tā krāsas lieliski saskan ar pārējo salona interjeru.

Ergonomisks salona dizains

Runājot par saloniem, jāpiebilst, ka šīs kravas automašīnas salons ir izcils funkcionalitātes un estētiskuma paraugs. Salonā ir daudz ērti izvietotu un viegli aizsniedzamu glabāšanas nodalījumu un vietu, tāpēc jums minimāli jāpārvietojas pa kabīni un jūs mazāk nogurstat.

Parocīgs mērierīču panelis

Arī mērierīču panelis atbilst tādiem pašiem ergonomikas standartiem. Visi mērinstrumenti un vadības ierīces ir paredzētas vienkāršai lietošanai un izvietotas ļoti parocīgi, jo tās izstrādātas, lai nodrošinātu efektīvu vadību, nemazinot autovadītāja vai gājēju drošību. Runājot par autovadītāju ērtību un patīkamo vidi, jāpiemin, ka mērierīču panelī tagad ir arī AdBlue daudzuma mērierīce un dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtra mērierīce.

Braucot ar šo kravas automašīnu, pēdējais darba dienā veicamais piegādes uzdevums šķitīs kā pirmais

Redziet pats un esiet labi saredzams!

Mēs arī saprotam, cik svarīgi, lai autovadītājs un kravas automašīnas būtu labi saredzami gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem. Tāpēc jaunais Volvo FE ir aprīkots ar spēcīgiem LED dienas gaitas lukturiem, kas automātiski ieslēdzas, kad transportlīdzeklis sāk kustību uz priekšu.

7
Autovadītājs