Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Atbilst tieši Jūsu vajadzībām!

Mēs saprotam, ar cik dažādiem izaicinājumiem Jums jātiek galā, veicot pārvadājumus. Nav svarīgi, vai cenšaties izdomāt, kā optimālāk veikt atkritumu izvešanu, nodarbojaties ar nelieliem būvniecības darbiem vai pārvadājat šķidros naftas produktus, mēs vienmēr rūpēsimies par visām Jūsu vajadzībām.

Sakot, ka jaunajām Volvo FE kravas automašīnām pieejams tikpat daudz konfigurāciju, cik ir uzdevumu, kas tām būs jāveic, mēs tikai nedaudz pārspīlētu. Tā ir taisnība, jo mūsu prioritāte ir nodrošināt Jums plašu virsbūvju un šasiju klāstu.

Izvēloties piemērotu šasiju, var efektīvāk veikt jebkuru pārvadājumu.
Volvo FE piegādes cisterna
Atbalstām Jūs ikvienā posmā

Mēs vienmēr rūpējamies, lai tiktu īstenotas visas Jūsu uzņēmējdarbībai un pārvadājumu veikšanai nepieciešamās prasības – gan tad, kad pirmo reizi tiekamies ar Jums un vienojamies par Jūsu vajadzībām vispiemērotāko virsbūvi, gan tad, kad sazināmies ar virsbūvju ražotājiem un pārvaldām izgatavošanas procesu, gan arī tad, kad organizējam piegādi. Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, izvēloties Volvo, visi šie posmi notiek bez liekām raizēm. Mēs varam nosūtīt ražotājiem detalizētus CAD rasējumus, kas palīdz viņiem strādāt efektīvāk un nodrošināt arī labāku kvalitāti, izveidojot tieši jums piemērotu risinājumu – Jūsu nākamo kravas automašīnu.

Pateicoties neaprakstāmi plašajām virsbūvju uzstādīšanas iespējām un daudzpusībai, šī kravas automašīna ir gatava apliecināt savu efektivitāti

Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, mēs varam izstrādāt un izveidot tiešu jūsu vajadzībām atbilstīgu šasiju.
Volvo FE šasija

Izturīgs un daudzpusīgs

Raugoties no tehniskā skatupunkta, varam minēt daudz iemeslu, kāpēc Volvo Trucks un jaunais Volvo FE ir tik daudzpusīgs. Izturīgās un stingrās šasijas ir plakanas, un tām ir taisnstūra forma, tāpēc virsbūves ražošanas process ir vienkāršāks. Tas ļauj izvēlēties dizaina un konstrukcijas risinājumus, kas atbilst visaugstākajām ekspluatācijas prasībām.

4
Pielāgojamība