Vai ir maz vietas? Nekādu raižu!

Šauras ieliņas, ceļu sistēma no sen aizgājuša laikmeta un mūžīgais laika trūkums. Vai esat gatavs iziet manevrētspējas pārbaudi pilsētas centrā?

 

Jaunais Volvo FE sniedz lielisku vadāmību un redzamību visapkārt – tas ir ideāli piemērots pilsētai.
Volvo FE

Kravas automašīnām kļūst aizvien grūtāk braukt pa pilsētu centriem un piepilsētām. Noteikumi par transportlīdzekļa vadīšanu un atļauto stāvēšanas ilgumu kļūst aizvien stingrāki, taču palielinās arī prasība pēc laikā veiktām piegādēm. Jums un jūsu klientiem būs patīkami dzirdēt to, ka jaunajam Volvo FE ir tik labi manevrētspējas rādītāji un parametri, ka jūs bez liekām raizēm varēsiet piekļūt jums vajadzīgajai vietai un aizbraukt no tās.

Paredzēts ērtai izmantošanai

Jaunajam Volvo FE ir izcils pagrieziena rādiuss, I-Shift pārnesumkārba un lieliska autovadīšanas ergonomika, tāpēc autovadītājam nav jāpiepūlas tik ļoti kā braucot ar daudzām citām kravas automašīnām.

Darbu atvieglojošas tehnoloģijas

Runājot par autovadīšanas drošību, viena no iecienītākajam automašīnu komplektācijas sastāvdaļām ir aizmugures skata kamera. Lielāku gājēju, velosipēdistu un citu satiksmes dalībnieku drošību sekmē arī spoguļi, kas samazina nepārredzamās zonas. Uzņēmumā Volvo saprot, cik svarīga ir manevrētspēja, tāpēc vēlamies, lai jaunais Volvo FE paver jums plašākas iespējas, gan nodrošinot piekļuvi līdz šim nepieejamām vietām, gan palīdzot jūsu uzņēmumam gūt vēl lielākus panākumus.

Adrenalīna pārpilna pakaļdzīšanās šaurās ieliņās.

Tests ar negaidītu pagriezienu

Testējot mūsu jauno kravas automašīnu manevrētspēju, mēs ļāvām vaļu radošumam un izdomājām unikālu izaicinājumu. Šī projekta ietvaros mēs pārveidojām Spānijas pierobežas pilsētu Sjudadrodrigo par neticamu buļļu skriešanas testēšanas trasi – taču šoreiz skrējējiem pievienojās 12 tonnu Volvo FL ar D5 dzinēju. Noskatieties mūsu adrenalīna piesātināto filmu „The Chase”, un lapas sākumā izbaudiet unikālo 360 grādu piedzīvojumu.

 

8
Manevrētspēja