Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Rūpes par drošību

Rūpīgi pārdomātajiem drošības līdzekļiem ir daudz priekšrocību. Tie paredzēti dažādu konkrētu risku samazināšanai. Tie palīdz autovadītājam, kad tiek veikti dažādi specifiski uzdevumi. Tie pat samazina izmaksas.

Izstrādājot jauno Volvo FE, drošības jomā turpinājām inovāciju tradīcijas, iekļaujot jaunas, efektīvas iezīmes. Tagad tas ir aprīkots ar ESP (elektronisko stabilitātes programmu), kas nodrošina labāku virziena stabilitāti un šķērsstabilitāti, būtiski atvieglojot vadīšanu un sniedzot lielāku drošību.

Atzinību guvusī Volvo drošā kabīne ir kā aizsargapvalks, kas atbilst augstākajiem standartiem
Aizsargķivere

Esiet drošībā un labi saredzams!

Bez acīmredzamajiem ESP uzlabojumiem jaunajam Volvo FE ir arī sadursmju risku mazinošs aprīkojums, tostarp, atjautīgi konstruēti spoguļi, kas mazina nepārredzamās zonas sānos, un jaunas priekšējo lukturu LED dienas gaitas gaismas. Abas šīs iezīmes uzlabo redzamību – gan autovadītājam, skatoties no kabīnes ārā, gan citiem satiksmes dalībniekiem, skatoties kabīnē. Labas ziņas autovadītājam un velosipēdistam vai gājējam pilsētas centrā.

Jauna sēdekļu konstrukcija

Sēžot kabīnē, autovadītājs var uzskatīt, ka atrodas vienā no drošākajām darba vietām, kādā kravas automašīnas vadītājs vien var būt. Mūsu izstrādātā un atzinību guvusī Volvo drošā kabīne ir papildināta ar jaunu sēdekli, kam ir mazināta deformēšanās un uzlaboti frontālā pārvietojuma rādītāji sadursmes gadījumā.

Jūsu rīcībā ir augstākās klases aizsardzības un sadursmju risku mazinošs aprīkojums

Komerciāla priekšrocība

Protams, vissvarīgākā ir autovadītāju, citu satiksmes dalībnieku un gājēju fiziskā drošība. Taču mēs arī apzināmies, ka, novēršot nelielu avāriju rašanās risku un laikietilpīgos remontdarbus, varam ievērojami palielināt kravas automašīnas darbspējas laiku un samazināt kopējās ekspluatācijas izmaksas. Kad jārūpējas par drošību, mēs zinām, kas jādara. Varbūt vērts kāpt automašīnā un pašiem par to pārliecināties?

9
Drošība