Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Automašīnai jāturpina ceļš

Izvēloties Volvo Trucks par savu sadarbības partneri, noslēdzot paplašināto Zelta servisa līgumu un savlaicīgi veicot tehnisko apkopi, tiek noteikti jauni kravas automašīnu pieejamības standarti.

Jaunās kravas automašīnas tiešsaistes savienojamības iespējas un labi attīstītais izplatītāju tīkls nodrošina lielisku darbspējas laiku.
Darbspējas
Uzlabotais Zelta servisa līgums

Jaunais Volvo FE tagad ir pieejams kopā ar uzlaboto Zelta servisa līgumu. Ar šo līgumu kravas automašīnas svarīgākās sistēmas ir attāli savienotas ar Volvo remontdarbnīcu, no kuras iespējams tās pārraudzīt, gādājot par to, lai tehniskā apkope tiktu veikta tikai tad, kad tā ir nepieciešama. Ar šādu aktīvu pieeju var savlaicīgi noteikt mazas problēmas, pirms tās kļuvušas par lielām, turklāt tehnisko apkopi un remontu var veikt tad, kad nav plānots izmantot kravas automašīnu. Šīs jaunās savienojamības iespējas maksimāli palielina transportlīdzekļa izmantošanas laiku un palīdz jums nodrošināt efektīvākus pārvadājumus un piegādi.

Kravas automašīnai jāatrodas uz ceļa, pildot savus uzdevumus – ar Volvo Trucks izplatītāja palīdzību šo mērķi sasniegt ir vēl vienkāršāk.

Vienkāršāka izmaksu pārraudzība

Sadarbībā ar savu Volvo Trucks dīleri varat izveidot tieši jūsu kravas automašīnai paredzētu tehnisko apkopju grafiku, ņemot vērā jūsu uzņēmuma individuālās vajadzības un vienojoties par fiksētu ikmēneša maksu. Tādējādi izmaksas ir pārskatāmākas un darbu administrēšana – vienkāršāka.

Darbspējas laika palielināšana

Izmantojot jebkuru mūsu servisa līgumu, autovadītājiem, īpašniekiem un autoparku menedžeriem ir pieejams plašs, labi attīstīts dīleru tīkls. Varat arī būt droši, ka visiem tehniskās apkopes darbiem tiek izmantotas tikai oriģinālās Volvo detaļas. Turklāt jūsu kravas automašīna vienmēr būs profesionālu un pieredzējušu Volvo tehniķu rokās.

Spēcīgs piedāvājums

Nodrošinām lielisku komplekso piedāvājumu – augstas kvalitātes transportlīdzekli un bezrūpīgu tā izmantošanu, tie ir izšķirošie faktori komerciālo panākumu gūšanai. Kāpēc gan neuzticēt mums savu komerciālo panākumu sekmēšanu?

6
Darbspējas laiks