Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Skaista vieta izdzīvošanai

Jaunajām kabīnēm ir ne tikai jauns ārējais izskats. Tās ir mūsu līdz šim visdrošākās kabīnes. Tas tādēļ, ka drošības jomā Volvo ne tikai seko spēkā esošo normatīvu prasībām. Volvo pārsniedz tās.

Pakļaujot kabīnes visbargākajām drošības pārbaudēm pasaulē

Ja gadījumā notiks sadursme, Jūs būsiet labi pasargāts. Mūsu visizturīgākās kabīnes ir pārbaudītas unikālajā Zviedrijas triecienizturības testā. Tas ir visbargākais tests pasaulē, kurš tika izstrādāts, lai imitētu triecienu spēkus, kādi rodas visplašāk izplatītākajās sadursmēs. Pasaulē visbargākā testa rezultāti liecina par to, ka Jums ir labas izredzes izdzīvot transportlīdzekļa apgāšanās gadījumā vai arī ietriecoties nekustīgā objektā ar ātrumu 80 km/h.Jaunā Volvo FH kabīnes ārējais izskats

Dinamisks ārējais izskats

Liektās, laidenās līnijas aptver visu kabīni. Priekšējais dekoratīvais režģis nodrošina īpašu attieksmi. Dinamiskie izliekumi ap vējstiklu uzlabo aerodinamiskās īpašības. Volvo FH ir kravas automobilis, kurš šķiet atrodamies kustībā pat tad, ja tas stāv uz vietas. No dizaina viedokļa šī kabīne ir pilnīgi kaut kas jauns. Bet joprojām ir nekļūdīgi redzams, ka tas ir Volvo.

Priekšējā drošības konstrukcija

Jaunā priekšējā drošības konstrukcija (FUPS) - izglābj dzīvības pie vēl lielāka ātruma

Volvo bija pirmais kravas automobiļu ražotājs, kurš ieviesa priekšējo drošības konstrukciju, ilgi pirms tā kļuva obligāta. Ieviešot jauno priekšējo drošības konstrukciju, mēs vēl vairāk pārsniedzam spēkā esošos normatīvus, lai pasargātu citus satiksmes dalībniekus. Kā arī, lai pasargātu kravas automobiļu vadītājus no smagām traumām. Jaunā sistēma tagad nodrošina efektīvu aizsardzību pie vēl lielākiem ātrumiem. Trieciena gadījumā tā spēj plastiski deformēties par 30 cm (salīdzinājumā ar iepriekšējiem 10 cm).

Lielas kravnesības buferis

Kad apstākļi kļūst sarežģīti, šis buferis palīdz turpināt darbu.

Tagad Volvo FH var izvēlēties uzstādīt papildaprīkojumu – lielas kravnesības buferi. Tieši tāpat kā automašīnai Volvo FMX uzstādītais, tas ir veidots no 3 mm bieza tērauda un daļēji pārklāts ar biezu polipropilēna pārklājumu. Tādējādi tas nav tik viegli saskrāpējams, spēj izturēt daudzus sitienus un pat neielocīties, kā arī droši pasargā priekšējos lukturus no sasišanas. Ja gadās lielāks trieciens, buferis ir veidots no trim daļām, un to ir viegli saremontēt.

Uzziniet vairāk par lielas kravnesības buferi


Jaunais Volvo FH16

Volvo FH16 jauns stils

Ja Jūs izvēlēsieties Volvo FH16, Jūs iegūsiet ne tikai visjaudīgāko spēka pārvadu un viselegantāko interjeru. Šim vadošajam modelim piemīt arī vienreizējs ārējais izskats:
  • Satīntumšs, sudrabots priekšējais režģis;
  • Spīdīgas, hromētas detaļas;
  • Logi no tonētā stikla;
  • Pieejams mistiskā fjorda (Mystic Fjord) krāsā.

Uzzināt vairāk par jauno Volvo FH16