Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2 vai 8 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Jaunā šasija. Vienā vārdā - dinamiska!

Volvo FH vadāmības parametri ir augstvērtīgāki par parastajiem. Patiesībā mēs katru kravas automobiļa detaļu esam izveidojuši tā, lai nodrošinātu stabilitāti un precīzu vadāmību.
 
Un tad vēl ir neatkarīgā priekšējā balstiekārta un Volvo dinamiskā stūrēšana. Tie ir divi būtiski aspekti kravas automašīnu būvniecības nozarē, kas nodrošina pilnīgi jaunas kvalitātes vadāmību. 
 
Šasija ir arī viegli pielāgojama tās aprīkošanai, kas atvieglo un paātrina virsbūves montāžu. Daudzveidīgās iespējas atvieglo pielāgošanu.
Šasijas augstumi, aptuv.:
  • Īpaši zemā (vilcējam): 810 mm;
  • Zemā: 850 mm;
  • Vidējā: 900 mm;
  • Augstā: 1,000 mm.
Riteņu garenbāze:
  • Vilcējs: no 2,850 līdz 4,100 mm;
  • Kravas automobilis: no 3,200 līdz 6,700 mm.
Skatīt visu šasiju specifikācijas

 

Neatkarīgā priekšējā balstiekārta

Neatkarīgā priekšējā balstiekārta -nodrošina vieglajam automobilim raksturīgu vadāmību

Stabils kā vilciens, braucot pa taisniem ceļiem. Ideāla virziena noturība pagriezienos. Neatkarīgā priekšējā balstiekārta ir patiešām revolucionārs risinājums vadāmības uzlabošanas jomā. Jums tiešām tā ir jāizmēģina, lai tam noticētu.

Uzziniet vairāk par neatkarīgo priekšējo balstiekārtu
Volvo dinamiskā stūrēšana

Volvo dinamiskā stūrēšana - pilnīga kontrole bez piepūles

Inovācija, kas tiek uzskatīta par lielāko sasniegumu pēc stūres pastiprinātāju izstrādes, un nav grūti pamanīt, kāpēc valda šāds uzskats. Braucot šaurās vietās, patentētā Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma ievērojami uzlabo vadāmību, vienlaikus mazinot muskuļu slodzi. Jūs tiešām varēsit kravas automašīnu stūrēt ar vienu pirkstu. Braucot lielā ātrumā, šī sistēma mazina bedru, risu, horizontālo ceļā apzīmējumu, ceļa slīpuma, sānvēja un citu faktoru radīto ietekmi, jebkurā situācijā nodrošinot jums nepārspējamu virziena stabilitāti un pilnīgu kontroli.

Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu

Volvo FH GRAS-G2 rear suspension

Pneimobalstiekārta, GRAS-G2: pilnīga kontrole bez piepūles

Izmēģiniet jauno aizmugures pneimobalstiekārtas konstrukciju ar paaugstinātu klīrensu. Jaunā balstiekārta ir liels sasniegums – it īpaši lietošanai grantsbedrēs.

Uzziniet vairāk par pneimobalstiekārtu šeit

Mazāks svars

Mazāks svars, lielāka kravnesība un mazākas degvielas izmaksas

Lai nodrošinātu atbilstību Euro 6 standarta prasībām, daudzi ražotāji ir palielinājuši savu kravas automašīnu svaru, taču mēs rīkojāmies pretēji. Mēs esam optimizējuši daudzas standarta aprīkojuma sastāvdaļas un esam padarījuši jauno Volvo FH daudz vieglāku. Piemēram, standarta 4 x 2 tālo pārvadājumu vilcējs tagad ir par 100 kilogramiem nekā Euro 5 versijas priekšgājējs.

Papildtilti pirms/aiz dzenošā tilta

8 x 2 konfigurācija ar piestūrējamu papildtiltu pirms/aiz dzenošā tilta

8 x 2 konfigurācijas kravnesība un 4 x 2 konfigurācijas braukšanas komforts un degvielas ekonomija – tas viss tagad pieejams vienā transportlīdzeklī. Tagad mēs jau rūpnīcā varam aprīkot jūsu Volvo FH kravas automašīnu gan ar papildtiltu aiz dzenošā tilta, gan pirms tā. Izvēlieties hidrauliski piestūrētus tiltus un vēl vairāk samaziniet apgriešanās diametru.

Virsbūvju

Papildu iespējas ātrāka virsbūvju montāža

Pateicoties plašajai specifikāciju dažādībai, Volvo FH ir viegli pielāgojams jebkuram izmantošanas mērķim, tai skaitā arī nomaināmo kravas konteineru pārvadāšanai. Jaunais virsbūvju modulis, atsevišķa elektroniska ierīce, atvieglo darbu izpildi virsbūves uzstādītājiem. Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas (Volvo Bodybuilder Instructions jeb VBI) tiešsaistē nodrošina piekļuvi tehniskajiem rasējumiem un elektriskajām shēmām.

Aplūkojiet Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas


Šasijas veidi

Ierīču montāžas iespējas pie Volvo FH vilcēja šasijas

1. Akumulatoru kārba (BBOX-L)
Tā ir pavirzīta uz priekšu par 300 mm salīdzinājumā ar iepriekšējo variantu. Vilcējiem tas ļauj palielināt degvielas tvertņu ietilpību par 100-120 litriem.

2. Akumulatoru kārba (BBOX-EF)
Novietota šasijas aizmugurē starp rāmja sijām, pieejama vilcējiem kā opcija.

3. AdBlue tvertne
Vilcējiem AdBlue tvertni iespējams nostiprināt virs rāmja, aiz kabīnes, tā dodot iespēju palielināt degvielas tvertņu ietilpību (ADTP-BC).

4. APM 
Vilcējiem saspiestā gaisa modulatoru nostiprina starp rāmja sijām, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam, piemēram, degvielas tvertnēm.
Ierīču montāžas iespējas pie Volvo FH kravas automobiļa šasijas

5. Brīva vieta pie rāmja
Šasijas paketē iekļautās ierīces iespējams nostiprināt rāmja aizmugures daļā, atbrīvojot vietu ceļamkrāna atbalstiem vai citam aprīkojumam. (FAA10; aptuveni 500 mm), (FAA20; aptuveni 600 mm).

6. Urbumu rinda virsbūves nostiprināšanai
Augšējā urbumu rinda ir rezervēta virsbūves nostiprināšanai. Visiem pie augšējiem urbumiem nostiprinātajiem atbalstiem ir izvirzījums un 8mm distanceris. Nostiprināšanai pie augšējās rindas urbumiem neizmanto kniedes.

7. Iekrāvēja nostiprināšana
Celtņa atbalsta plāksnes iespējams piestiprināt jau rūpnīcā.

8. Aizmugurējā pneimobalstiekārta un īsā pārkare
Pārveidotais, pirms tilta nostiprinātais šķērssvārstību stabilizators ļauj saīsināt aizmugurējo pārkari. Tā ir liela priekšrocība attiecībā uz būvniecības transportlīdzekļiem, kas ļauj racionālāk izvietot asfalta uzklāšanas tehniku un nomaināmās virsbūves.