Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Jaunā šasija. Vienā vārdā - dinamiska!

Volvo FH vadāmības parametri ir augstvērtīgāki par parastajiem. Patiesībā mēs katru kravas automobiļa detaļu esam izveidojuši tā, lai nodrošinātu stabilitāti un precīzu vadāmību.
 
Un tad vēl ir neatkarīgā priekšējā balstiekārta un Volvo dinamiskā stūrēšana. Tie ir divi būtiski aspekti kravas automašīnu būvniecības nozarē, kas nodrošina pilnīgi jaunas kvalitātes vadāmību. 
 
Šasija ir arī viegli pielāgojama tās aprīkošanai, kas atvieglo un paātrina virsbūves montāžu. Daudzveidīgās iespējas atvieglo pielāgošanu.
Šasijas augstumi, aptuv.:
  • Īpaši zemā (vilcējam): 810 mm;
  • Zemā: 850 mm;
  • Vidējā: 900 mm;
  • Augstā: 1,000 mm.
Riteņu garenbāze:
  • Vilcējs: no 2,850 līdz 4,100 mm;
  • Kravas automobilis: no 3,200 līdz 6,700 mm.
Skatīt visu šasiju specifikācijas

 

Neatkarīgā priekšējā balstiekārta

Neatkarīgā priekšējā balstiekārta - nodrošina vieglajam automobilim raksturīgu vadāmību

Stabils kā vilciens, braucot pa taisniem ceļiem. Ideāla virziena noturība pagriezienos. Neatkarīgā priekšējā balstiekārta ir patiešām revolucionārs risinājums vadāmības uzlabošanas jomā. Jums tiešām tā ir jāizmēģina, lai tam noticētu.

Uzziniet vairāk par neatkarīgo priekšējo balstiekārtu
Volvo dinamiskā stūrēšana

Volvo dinamiskā stūrēšana - pilnīga kontrole bez piepūles

Inovācija, kas tiek uzskatīta par lielāko sasniegumu kopš stūres pastiprinātāju ieviešanas, tagad ir pieejama visām tiltu konfigurācijām, tostarp konfigurācijām ar dubultajiem priekšējiem tiltiem. Braucot šaurās vietās, patentētā Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma nodrošina vajadzīgo stūrēšanas griezes momentu, vienlaikus būtiski mazinot muskuļu slodzi. Kravas automašīnu tiešām varēs stūrēt ar vienu pirkstu. Braucot lielā ātrumā, šī sistēma mazina bedru, risu, horizontālo ceļā apzīmējumu, ceļa slīpuma, sānvēja un citu faktoru radīto ietekmi, jebkurā situācijā nodrošinot nepārspējamu virziena stabilitāti un pilnīgu kontroli.

Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu

Tandēma tilta pacelšana

Pacelts dzenošais tilts – mazāks degvielas patēriņš

Pārveidojiet savu 8×4 par 6×2. Vai arī savu 6×4 par 4×2. Tagad Volvo FH ir pieejams ar jauno tandēma tilta pacelšanu – revolucionāru funkciju, kas ļauj atvienot pašus aizmugurējos dzenošos tiltus un tos pacelt, kad automašīna nav piekrauta. Tieši tāpat, kā to varētu veikt papildtilts aiz dzenošā tilta, tas būtiski uzlabo pagrieziena rādiusu un samazina nepiekrautas automašīnas degvielas patēriņu par līdz pat 4%.

Uzziniet vairāk par tandēma tilta pacelšanu

Palielināta priekšējā tilta slodze

Papildu divas tonnas uz priekšējiem tiltiem. Katrā braucienā.

Ja veicat lielapjoma darbus, mums ir labas ziņas. Jaunās Volvo FM automašīnas tilti ir piemēroti vēl lielākām slodzēm. Piemēram, tagad priekšējā lokšņu atsperu balstiekārta var izturēt līdz pat 10 tonnu noslodzi uz viena tilta un 20 tonnas uz dubultajiem priekšējiem tiltiem. Tādējādi robežvērtības paplašinās, un ir vieglāk pārvadāt smagu vai nevienmērīgi izvietotu kravu.

Pneimatiskā balstiekārta braukšanai nelīdzenā apvidū

Pneimatiskā balstiekārta braukšanai nelīdzenā apvidū

Ja transportēšanas laikā reizēm ir jānobrauc no labajiem ceļiem, šī balstiekārta varētu būt ideāli piemērota. Tā ir īpaši izstrādāta būvdarbu kravas automašīnu vajadzībām, nodrošina lielu klīrensu (vismaz 300 mm) un ir pietiekami izturīga, braucot pa nelīdzenu apvidu. Pneimatiskā balstiekārta nodrošina vienmērīgu braukšanu neatkarīgi no ceļa apstākļiem; tādējādi tiek saudzēta kravas automašīna, krava un – pats galvenais – automašīnas vadītājs.

Uzziniet vairāk par pneimatisko balstiekārtu būvniecībai

Mazāks svars

Mazāks svars, lielāka kravnesība un mazākas degvielas izmaksas

Lai nodrošinātu atbilstību Euro 6 standarta prasībām, daudzi ražotāji ir palielinājuši savu kravas automašīnu svaru, taču mēs rīkojāmies pretēji. Mēs esam optimizējuši daudzas standarta aprīkojuma sastāvdaļas un esam padarījuši jauno Volvo FH daudz vieglāku. Piemēram, standarta 4 x 2 tālo pārvadājumu vilcējs tagad ir par 100 kilogramiem nekā Euro 5 versijas priekšgājējs.

Papildtilti pirms/aiz dzenošā tilta

Tridem - asāki pagriezieni, uzlabota degvielas ekonomija

Salīdzinot ar dubultajiem priekšējiem tiltiem, tridem dubulttilts nodrošina daudz mazāku kravas automašīnas pagrieziena rādiusu. Izvēlieties aiz vai pirms dzenošās ass novietotu papildtiltu (vai arī abus konstrukcijai 8×2). Abas konstrukcijas ir hidrauliski piestūrētas, un tās var pacelt, ja kravas automašīna brauc bez kravas, tādējādi ietaupot degvielu un samazinot riepu nodilumu. Tridem dubulttilts ir apstiprināts izmantošanai pat ar 36 tonnas smagām kravām, tādējādi transportlīdzekļa maksimālā pilnā masa ar 10×4 ir līdz pat 56 tonnām.

Virsbūvju

Papildu iespējas ātrāka virsbūvju montāža

Pateicoties plašajai specifikāciju dažādībai, Volvo FH ir viegli pielāgojams jebkuram izmantošanas mērķim, tai skaitā arī nomaināmo kravas konteineru pārvadāšanai. Jaunais virsbūvju modulis, atsevišķa elektroniska ierīce, atvieglo darbu izpildi virsbūves uzstādītājiem. Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas (Volvo Bodybuilder Instructions jeb VBI) tiešsaistē nodrošina piekļuvi tehniskajiem rasējumiem un elektriskajām shēmām.

Aplūkojiet Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas
10x4

Pieci tilti uzstādīti jau rūpnīcā.
Nav nepieciešama pārveidošana.

Mēs tagad varam piedāvāt kravas automašīnas ar pieciem tiltiem tieši no mūsu rūpnīcas. Ir daudz priekšrocību, salīdzinot ar tilta papildu uzstādīšanas darbiem. Jūs saņemat kravas automašīnu ar pilnu transportlīdzekļa tipa apstiprinājumu. Jūs saņemat to ātrāk, un nav jāveic dārgi pārveidošanas darbi. Jūs saņemat arī pilnu garantiju un Volvo pēcpārdošanas atbalstu, kas ilgā laikā ietaupa darba izdevumu apjomu.

Uzziniet vairāk par kravas automašīnām ar pieciem tiltiem

EBS trumuļu bremzēm

EBS Tagad arī ar trumuļu bremzēm

Jaunākās izmaiņas mūsu bremžu piedāvājumā nodrošina, ka nav jāsamierinās ar kompromisiem, izvēloties trumuļu bremzes. Bremzes ar elektronisko vadību (EBS) nodrošina vairākas priekšrocības, salīdzinot ar ierasto sistēmu: tām ir būtiski labāka reakcija, veiktspēja un bremžu izjūta. Turklāt ir pieejamas vairākas noderīgas funkcijas, piemēram, dažādu bremžu kopīga izmantošana (kad papildbremzes palīdz darba bremzēm), braukšanas uzsākšana kāpumā un palaides vadība (kad bremzes sadarbojas ar I-Shift). EBS ir pieejamas noteiktām tiltu konfigurācijām un šasijas augstumiem.


Šasijas veidi

Ierīču montāžas iespējas pie Volvo FH vilcēja šasijas

1. Akumulatoru kārba (BBOX-L)
Tā ir pavirzīta uz priekšu par 300 mm salīdzinājumā ar iepriekšējo variantu. Vilcējiem tas ļauj palielināt degvielas tvertņu ietilpību par 100-120 litriem.

2. Akumulatoru kārba (BBOX-EF)
Novietota šasijas aizmugurē starp rāmja sijām, pieejama vilcējiem kā opcija.

3. AdBlue tvertne
Vilcējiem AdBlue tvertni iespējams nostiprināt virs rāmja, aiz kabīnes, tā dodot iespēju palielināt degvielas tvertņu ietilpību (ADTP-BC).

4. APM 
Vilcējiem saspiestā gaisa modulatoru nostiprina starp rāmja sijām, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam, piemēram, degvielas tvertnēm.
Ierīču montāžas iespējas pie Volvo FH kravas automobiļa šasijas

5. Brīva vieta pie rāmja
Šasijas paketē iekļautās ierīces iespējams nostiprināt rāmja aizmugures daļā, atbrīvojot vietu ceļamkrāna atbalstiem vai citam aprīkojumam. (FAA10; aptuveni 500 mm), (FAA20; aptuveni 600 mm).

6. Urbumu rinda virsbūves nostiprināšanai
Augšējā urbumu rinda ir rezervēta virsbūves nostiprināšanai. Visiem pie augšējiem urbumiem nostiprinātajiem atbalstiem ir izvirzījums un 8mm distanceris. Nostiprināšanai pie augšējās rindas urbumiem neizmanto kniedes.

7. Iekrāvēja nostiprināšana
Celtņa atbalsta plāksnes iespējams piestiprināt jau rūpnīcā.

8. Aizmugurējā pneimobalstiekārta un īsā pārkare
Pārveidotais, pirms tilta nostiprinātais šķērssvārstību stabilizators ļauj saīsināt aizmugurējo pārkari. Tā ir liela priekšrocība attiecībā uz būvniecības transportlīdzekļiem, kas ļauj racionālāk izvietot asfalta uzklāšanas tehniku un nomaināmās virsbūves.