Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2 vai 8 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Skaists ārējais izskats - zvērs zem dzinēja pārsega!

Volvo FH16 is pilnīgi viss, ko Jūs vēlaties sagaidīt Volvo FH. Un citi pilnveidojumi. Ja Jums nepatīk meklēt kompromisu ne attiecībā uz jaudu, ne uz stilu, tad Jums jālūkojas šajā virzienā.

FH16 16 litru D16G dzinējs

16 litri tīras jaudas

D16K ir visjaudīgākais Volvo dzinējs, kāds jebkad bijis - tas attīsta iespaidīgu 750 ZS jaudu un 3550 Nm griezes momentu. Jūs varat izvēlēties sev atbilstošāko no trīs jaudas un četriem griezes momenta līmeņiem. Tie visi atbilst Euro 6 izmešu normatīviem. Apvienojumā ar I-Shift un dažādiem ekonomiskiem un izturīgiem aizmugures tiltiem tas ir gatavs veikt vissarežģītākos transporta uzdevumus.

Skatīt visus spēka pārvada variantus
Volvo FH16 ārējais izskats

Ārējais izskats

1. Akcentējošas nianses
Ārpusē pie kabīnes sienas nostiprināta tonēta stikla rūts, tā piešķirot Volvo FH16 vienreizēju izskatu. Nevis, lai skatītos ārā. Bet, lai būtu, ko ieraudzīt.

2. Jaunā melnā krāsa
Jaunais Volvo FH16 tiek krāsots tumšā krāsā. Ļoti tumšā. Bet zem šīs virskārtas ir paslēpts intriģējošs tonis. Mēs to dēvējam par mistisko fjordu. Jums tas ir jāredz.

3. Uzmanību piesaistoši sīkumi
Izsmalcināti sīkumi piešķir individualitāti. Sevišķi, ja tie ir pārklāti ar mirdzošu hromu. Tieši tas izceļ priekšējo pakāpienu, dekoratīvo režģi, durvju rokturus un Volvo vareno emblēmu.

4. Čempiona cienīgs dekoratīvais režģis
Spīdīgais, tumši sudrabotais režģis rada respektu, braucot pa jebkuru ceļu. Spoguļi un saules sargs izskatās tikpat grezni.

Iekšpusē

 

Volvo FH16 autovadītāja sēdeklis Volvo FH16 stūres rats Volvo FH16 salona apdare
Unikāla sēdekļu konstrukcija
Pie Volvo FH16 stūres Jūs jutīsieties majestātiski. Šeit ir Jūsu goda vieta. Unikālais sēdeklis ar īpatnējo formu un kvalitatīvas ādas vai ādas/auduma tapsējumu nodrošina patiešām izcilas sajūtas. Gan Jūsu mugurai, gan Jūsu acīm. Protams, ir pieejamas arī ventilējamo sēdekļu versijas.
Kraukļmelnais
Kraukļmelnais stūres rats, kas rada vienreizējas sajūtas braukšanas laikā, ir pieejams tikai Volvo FH16 modelim. Izgatavots no tumšas ādas ar kontrastējošiem dzelteniem savienojumiem, tas ideāli sader ar interjera paneļiem un sēdekļiem.
Augstākā klase
Interjeram izmantoti unikāli durvju paneļi, sienas paneļi, hromēti dekoratīvie rotājumi, aizkari, guļvietas matracis un papildu gaismas durvīs. Visi kopā tie kabīnē rada greznu noskaņu.