Jaunais Volvo FH

Nākotnes līderis uz ceļa

Mēs, Volvo Trucks, saprotam, ka Volvo rada daļu no apkārtējās vides problēmām. Bet mēs arī ticam, ka Volvo var palīdzēt tās risināt. Rūpes par apkārtējo vidi ir viena no mūsu trim pamatvērtībām jau kopš 90. gadu sākuma. Pērkot Volvo FH, Jūs iemantojat arī mūsu tiekšanos pēc ilgtspējīgas attīstības visa automašīnas mūža garumā – no konveijera līdz nolietoto detaļu pārstrādei.Fakti un skaitļi

1 000 000 km
31 l/100 km, sertificēta degviela
Euro 5
Sertificēta degviela B0

Izjaukšanas rokasgrāmata Ir
Plastmasas un gumijas detaļu marķējums Ir
Materiāli Dzelzs (kalta): 192 kg, 70 % pārstrādātu materiālu
Ražošana:
- enerģija (MWh)
- ūdens (m3)
- bīst. atkritumi (kg)

76
179
213
Izmantošanas laika siltumnīcas efekts: (CO2 ekvivalents) 957
Izmantošanas laika novērtējums Ir
ISO 14001 sertifikāts (par ražošanu, izstrādi utt.) Ir
Ražots CO2 neitrālā rūpnīcā

Ražots CO2 neitrālā rūpnīcā

Jūsu jaunais Volvo FH ir izgatavots, gandrīz neietekmējot apkārtējo vidi ar oglekļa dioksīda emisijām. Kā mēs to varam zināt? Pirms pieciem gadiem Volvo Trucks bija pirmais kravas automašīnu ražotājs pasaulē, kas atklāja CO2 neitrālu rūpnīcu. Mūsdienās vairākas no mūsu rūpnīcām ir CO2 neitrālas. Mūsu rūpnīcas arī tiecas fosilo energoresursu vietā izmantot atjaunojamos energoresursus, piemēram, saules, vēja, ūdens un biomasas enerģiju. Kopumā Volvo Trucks dara visu, lai jūsu kravas automašīnas izgatavošana būtu tik videi draudzīga, cik vien tas iespējams.

Vislielākā nozīme ir apzinīgai autovadīšanai

Vislielākā nozīme ir apzinīgai autovadīšanai

Kas attiecas uz emisiju samazināšanu, tad aptuveni 90 procenti ar dīzeļdzinēju aprīkotas kravas automašīnas radītās ietekmes uz vidi rodas tieši tās darba laikā. Tāda ir skarbā patiesība. Labās ziņas ir tās, ka Volvo Trucks var Jums palīdzēt šo ietekmi samazināt. Tā kā vairums mūsu padomu skar degvielas taupīšanu, tad Jūs varēsiet ietaupīt arī naudu. Lai uzzinātu vairāk par to, kā uzlabot Jūsu jaunā Volvo FH degvielas ekonomiju, sazinieties ar vietējo Volvo dīleri.

90 % jūsu jaunā Volvo FH var atkārtoti pārstrādāt

Volvo Trucks turpina ceļu

90 procentus Jūsu jaunā Volvo FH var atkārtoti pārstrādāt. Tas ir iespējams, jo Volvo Trucks marķē visas detaļas to ērtākai identificēšanai un izjaukšanai. Lai nodrošinātu Volvo FH pārstrādi un materiālu atkārtotu izmantošanu, Volvo Trucks arī atjauno nolietotās detaļas, izstrādā izjaukšanas rokasgrāmatas un izmanto izjaukšanas darbnīcas.Aprēķiniet sevis radīto oglekļa emisiju daudzumu

Aprēķiniet sevis radīto oglekļa emisiju daudzumu

Volvo Trucks tiešsaistes lietotne Footprint Calculator satur daudz informācijas par faktoriem, kas ietekmē apkārtējo vidi visā jūsu jaunā Volvo FH izmantošanas laikā. Tā arī ļauj jums noskaidrot, cik lielu ietekmi Jūsu automašīna vai viss autoparks atstāj uz apkārtējo vidi, kā arī salīdzināt rezultātus ar citām kravas automašīnām.


Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)