Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Ļauj precīzāk sekot slodzes sadalījumam - no attāluma

Volvo elektroniski vadāmā balstiekārta (ECS) uzlabo braukšanas komfortu un nodrošina kravas saglabājamību brauciena laikā.

ECS4 ir sistēmas jaunākā versija, kas nodrošina plašākas iespējas, piemēram, iespēju darbu veikšanas laikā izmantot distances vadību (Work Remote). Tagad Jūs varat perfekti vadīt darbu izpildi neatkarīgi no tā, vai Jūs sēžat pie stūres vai staigājat ap kravas automašīnu.


Augstumi iekraušanas un braukšanas laikā

5 līmeņi kravas iekraušanai. 3 līmeņi autovadīšanai. Izvēlieties jebkuru līmeni.

ECS vadības sistēma ir savienota ar katra tilta četriem gaisa spilveniem (papildtiltam – ar diviem), nodrošinot šasijas augstuma vienmērīgu izmainīšanu. Iespējams viegli ieregulēt Jūsu izvēlēto augstumu. Sistēmas atmiņā iespējams saglabāt piecus dažādus iekraušanas augstumus, kas atvieglo darbu veikšanu, piebraucot pie zināmas iekraušanas rampas. Tāpat Jums ir iespējams izvēlēties vienu iepriekš iestatīto vai divus izvēlētus šasijas augstumus, lai izmainītu klīrensu vai aerodinamiskās īpašības brauciena laikā.

Vienmērīgs kravas sadalījums

Horizontāls šasijas stāvoklis. Stabils kravas novietojums.

ECS nodrošina horizontālu šasijas stāvokli neatkarīgi no kravas svara sadalījuma. Tas novērš šasijas sāniskās sasvēršanās un automobiļa apgāšanās iespēju. Work Remote distances vadība ļauj arī manuāli kompensēt sānisko sasvēršanos.

Slodzes indikators

Slodzes indikators - precīzs un viegli pārskatāms

Intuitīvas izvēlnes un displejs ļauj precīzi noteikt slodzes sadalījumu pa kravas automobiļa tiltiem. Gan kravas automobiļa, gan piekabes svars, tiltu un dubulttiltu noslodzes tiek norādītas atsevišķi, tāpēc Jūs varat viegli pārliecināties, vai parametri nepārsniedz pieļaujamos normatīvus. Arī kalibrēšana ir ļoti vienkārša. Lai nodrošinātu mērījumu precizitāti, jebkurā brīdī jums ir iespējams veikt gan kravas automašīnas, gan piekabes svara precīzu kalibrēšanu.

Work Remote

Nolīmeņojiet šasiju ar pirkstu galiem
Pārgrieziet vadu. Ar rokā paņemtu distances vadības pulti (Work Remote) Jūs varat izmainīt spiedienu pneimobalstiekārtā, brīvi staigājot apkārt.

Vadi savu ierīču darbību
Iedarbini un izslēdz dzinēju, kā arī ne vairāk kā četras PTO. Iespējams izmainīt arī dzinēja apgriezienus, kā arī saglabāt atmiņā izvēlēto apgriezienu iestatījumus.

Ieslēdziet gaismas.
Vai Jūsu automobilis ir aprīkots ar darba gaismas lukturiem, bākugunīm vai speciāliem lukturiem? Izmantojiet tālvadības pulti (Work Remote) to ieslēgšanai un izslēgšanai.

Pievienojiet virsbūves ražotāja paredzētās funkcijas
Atkarībā no virsbūves veida iespējama arī citu funkciju vadība. Visas funkcijas ir viegli pieejamas, izmantojot izvēlnes, kurās ir izmantotas tādas pašas ikonas kā taustiņiem uz mērinstrumentu paneļa.

Izmantojiet to kā durvju atslēgu
J ā, tā ir lielāka par tradicionālo atslēgu, bet tas nekas. Tā ir pietiekami ērta kabīnes durvju aizslēgšanai un atslēgšanai.

Iestrādātas aizmugures platformas vadīklas
Nav vajadzības nēsāt apkārt divas tālvadības pultis. Ar jaunināto Work Remote jūs varat ērti pacelt un nolaist aizmugures platformu.