Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba – vienmērīgs un dinamisks paātrinājums

Mēs iedvesmojāmies no autosacīkšu transportlīdzekļiem un radījām pārnesumkārbu ar tādām funkcijām, kādas kravas automašīnu industrijā vēl nav redzētas. Mēs radījām jauno I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu. Ar divsajūgu pārnesumkārbu pārnesumi tiek pārslēgti, nezaudējot griezes momentu vai jaudu. Un tas viss, nepalielinot degvielas patēriņu. Ja pārvadāšanas uzdevumam vajadzīga augsta veiktspēja un bieža pārnesumu pārslēgšana, I-Shift divsajūgu pārnesumkārba sniegs neatkārtojamu braukšanas komfortu.


I-Shift dual clutch unit

Ieguvumi, ko sniedz I-Shift divsajūgu pārnesumkārba 

Galvenie I-Shift divsajūgu pārnesumkārbas ieguvumi ir nepārtraukta jaudas pievade bez griezes momenta zuduma un vienmērīgs, dinamisks paātrinājums. Tā ir uzlabota pārnesumu pārslēgšana, kas padarīs braukšanu vēl ērtāku un patīkamāku.

Jūs noteikti pamanīsiet arī dinamisko paātrinājumu, kas bez pūlēm ļaus iekļauties satiksmes plūsmā. I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir ideāls risinājums prasīgos darba apstākļos.

I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir pieejama D13K dzinējiem ar 460, 500 un 540 ZS jaudu.

Uzziniet vairāk par I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu šeit.

Volvo FH i-Shift Dual Clutch well proven

Jauna, bet pārbaudīta 

Vai jābrauc kalnā pa slidenu ceļa segumu? Tā nav problēma. I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ātri un laideni pārslēgs pārnesumus, mazinot risku iestrēgt vai zaudēt kontroli.

Jā, I-Shift divsajūgu pārnesumkārba ir jaunums. Taču tā ir pārbaudīta un apstiprināta. Kopš 2009. gada mēs šo pārnesumkārbu esam pārbaudījuši ikdienas darbos, nobraucot miljoniem kilometru.

Pateicoties inovatīvajai platformas konstrukcijai, I-Shift divsajūgu pārnesumkārbu iespējams aprīkot ar tādam I-Shift standarta iespējām kā jaudas noņemšanas kārba un palēninātājs.I-Shift Dual Clutch front

Darbības princips 

Abi sausie sajūgi atrodas pārnesumkārbas priekšdaļā. Parastos darba apstākļos viens sajūgs ir atslēgts, bet otrs darbojas. Sajūgu un pārnesumu pārslēgšanos kontrolē pneimatiska sistēma (līdzīgi, kā tas notiek ierastajā I-Shift).

Būtībā divsajūgu pārnesumkārba var izvēlēties nākamo pārnesumu, kamēr vēl aktivizēts esošais pārnesums. Pārnesumu maiņas brīdī vienlaikus tiek iedarbināts brīvais sajūgs un atvienots iepriekš darbinātais sajūgs. Tāpēc pārnesumu pārslēgšanas brīdī netiek pārtraukta jaudas pievadīšana.

Teicami izvietotās divas dzenošās vārpstas, pārnesumkārbas zobrati un pārslēgšanās mehānisms ļauj vienlaikus izvēlēties divus pārnesumus.


I-Shift divsajūgu pārnesumkārba

Tips Augstākais pārnesums Griezes moments (Nm) Transportlīdzekļa pilna masa (tonnas)
SPO2812 Paaugstinātais 2800 60


I-Shift software Long Haul and Fuel Economy

Tālie pārvadājumi un degvielas ekonomija
Iekļautas atjautīgas funkcijas, kas samazina degvielas patēriņu. Tas šo programmas paketi padara īpaši piemērotu tālajiem pārvadājumiem.
I-Shift software Long Haul and Fuel Economy with i-See

Tālie pārvadājumi un degvielas ekonomija ar I-See
Pievieno I-See un I-Cruise funkcijas tālo pārvadājumu un degvielas ekonomijas paketei, tādā veidā vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu.


Skatīt pilnu paketes saturu