Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)
I-Shift pārnesumkārba

Aizmirstiet pārnesumkārbu - vienkārši brauciet!


I-Shift vadības svira

Mazāk jādomā un ļauj atpūtināt kreiso kāju!

Ar I-Shift automobiļa vadīšana ir īsta bauda. Tā kā nav sajūga pedāļa, vairāk uzmanības iespējams veltīt pārējiem diviem pedāļiem. I-Shift izmanto tajā iestrādātos resursus, lai vienmēr ātri un automātiski izvēlētos visatbilstošāko pārnesumu. Vadības programma nodrošina tik precīzu pārslēgšanos, kādu nespēj panākt pat visprasmīgākais autovadītājs. Taču, ja Jūs vēlaties aktīvāk iesaistīties autovadīšanā, tas ir iespējams. Vadības svirā iestrādātie taustiņi ļauj jums pārslēgt pārnesumus arī manuāli.

I-Shift bez vadības sviras

Negaidīta iespēja: I-Shift bez vadības sviras

Jaunajā Volvo FH iespējams pilnībā aizstāt pārnesumu pārslēgu ar četriem slēdžiem vadības panelī.

Nedaudz atbrīvojot telpu kabīnē, pa to kļūst ērtāk pārvietoties.

Ietaupiet degvielu ar I-See

Ļaujiet I-Shift ietaupīt degvielu un izdevumus!

I-Shift ir izstrādāta, lai ietaupītu degvielu. Pirmkārt, tai ir mazi iekšējie enerģijas zudumi – ievērojami mazāki nekā manuālajās pārnesumkārbās. Bet būtiskākās priekšrocības nodrošina elektronika. Izvēloties ekonomisko darbības režīmu, pārnesumi tiek pārslēgti tā, lai nodrošinātu dzinēja darbību ar tādiem apgriezieniem, kad degmaisījums sadeg visefektīvāk

Un tad vēl ir arī I-Roll funkcija. Tā ir unikāla funkcija, kura tiek izmantota, braucot lejup pa ceļa nogāzi. Tad dzinējs automātiski tiek atvienots no transmisijas, un kustības nodrošināšanai tiek izmantota transportlīdzekļa inerce, nevis degviela. Rezultāts? Par līdz 2% mazāks degvielas patēriņš.
I-See programmatūra I-Shift kārbai

I-See. Vairs nekādu nezināmu ceļu

I-See – tas nozīmē sasniegt jaunu I-Shift sniegto iespēju pakāpi. Tā ir novatoriska programmatūra, kura izmanto iebūvētās GPS signālus, lai centrālajā datubāzē saglabātu iepriekš veikto maršrutu informāciju, kuru bez maksas var izmantot arī citi kravas automašīnu vadītāji. Tādā veidā I-Shift spēj ne tikai izvēlēties optimālāko pārnesumu konkrētajā brīdī, bet arī ņemt vērā nākamā ceļa posma topogrāfiskos parametrus. Tas ir tāpat kā braukt kopā ar pieredzējušu stūrmani, kurš pārzina visas ceļa nianses konkrētajā maršrutā. Ar I-See var papildus ietaupīt līdz 5 % degvielas (ja nepārtraukti ir ieslēgta I-Cruise funkcija).

Uzziniet vairāk par I-See.

I-Shift pielietojumam īpaši smagos apstākļos.

Pastiprinātā I-Shift. Darbam īpaši smagos apstākļos.

Ja braucat īpaši sarežģītos apstākļos, Jūs spēsiet novērtēt pastiprināto I-Shift. Tā ir izstrādāta īpaši tādiem apstākļiem, kad nepieciešams bieži braukt augšup vai lejup slīpumos, kas pārsniedz 10%, vai arī ļoti nelīdzenā apvidū. Ļoti vienkārši: nekad iepriekš nav bijis tik maz iemeslu, lai samierinātos ar manuālo pārnesumkārbu. Pastiprinātā pārnesumkārba automašīnā Volvo FH16 ir uzstādīta standartā.

I-Shift darbības princips

Darbības princips

Tas var likties dīvaini. Mūsdienīgo transmisiju flagmanes I-Shift kārbas korpusa iekšienē paslēpta vecmodīga mehāniskā pārnesumkārba bez sinhronizatoriem. (Bet tas nodrošina nelielus izmērus un mazus iekšējos zudumus.) Protams, I-Shift ir daudz būtiskākas iezīmes par šo. Visas priekšrocības nodrošina augstvērtīgais elektroniskais vadības bloks. Tas ir atbildīgs par pneimosistēmas vadību, ar kuras starpniecību tiek darbināts sajūgs un pārslēgšanas mehānisms. Nepārtraukti saņemot informāciju par transportlīdzekļa ātrumu, paātrinājumu, svaru, ceļa kategoriju, nepieciešamo griezes momentu un citiem parametriem, tas ar izcilu precizitāti nosaka visatbilstošāko pārnesumu. Tā nepārtraukti sazinās ar dzinēja vadības bloku, kurš savukārt izmaina apgriezienus un dzinēja bremzes efektivitāti, lai nodrošinātu ātru un laidenu pārnesumu pārslēgšanu.


I-Shift rinda

Tips Augstākais pārnesums Dzinēja griezes moments (Nm) Transportlīdzekļa pilnā masa (tonnas)
AT2412E Tiešais 2400 44
AT2612E Tiešais 2600 60
ATO2612E Paaugstinātais 2600 60
AT2812E Tiešais 2800 44/52
ATO3112E Paaugstinātais 3150 60
ATO3512E Paaugstinātais 3550 60

 

Kāda I-Shift pārnesumkārba nepieciešama Jums?

Programmatūra ļauj pielāgot I-Shift kārbas darbību atbilstoši pārvadājumu apstākļiem.

I-Shift programmatūra - Piegāde un būvniecība

Piegāde un būvniecība
Pielāgo pārnesumkārbas darbību piegādes un būvniecības operāciju īpatnībām. Tajā iekļautas funkcijas, kuras autovadītājam atvieglo kustības uzsākšanu un manevrēšanu ierobežotās platībās.
I-Shift programmatūra - Tālie reisi un degvielas ekonomija

Tālie reisi un degvielas ekonomija
Iekļautas atjautīgas funkcijas, kas samazina degvielas patēriņu. Tas šo programmas paketi padara īpaši piemērotu tālo pārvadājumu automobiļiem.

I-Shift programmatūra - Tālie reisi un degvielas ekonomija ar I-See

Tālie reisi un degvielas ekonomija ar I-See
Paredz I-See un arī I-Cruise funkciju pievienošanu tālo reisu un degvielas ekonomijas paketei, tādā veidā vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu.
I-Shift programmatūra - Smagsvara pārvadājumi

Smagsvara transportlīdzekļi
Optimizē I-Shift darbību smagsvara transportlīdzekļiem (>85 tonnas).
     
Lielas kravnesības pārvadājumi ar I-See

Lielas kravnesības pārvadājumi ar I-See
I-See un I-Cruise funkcijas tiek pievienotas lielās kravnesības pārvadājumu paketei, tādā veidā vēl vairāk samazinot degvielas patēriņu. 

Skatīt pilnu paketes saturu