Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)
Degvielas ietaupīšanas iespējas jaunajam Volvo FH

Ietaupījums līdz 11%!

Degvielas izmaksas un izmešu daudzumu iespējams samazināt visai vienkārši. Tieši tādēļ visefektīvākās degvielas ekonomijas iespējas mēs esam apkopojuši divās paketēs. Viena uzlabo transportlīdzekļa īpašības, otra attiecas uz pakalpojumiem. Kopā tās var ietaupīt Jums pat līdz 11% degvielas. Lūk, kā.
Tālo reisu transportlīdzekļa degvielas pakete

Tālo reisu transportlīdzekļa degvielas pakete
  I-See, iekļauta arī I-Cruise
Dzinēja izslēgšana brīvgaitā
24 V, 150 A maiņstrāvas ģenerators
Ar sajūgu ieslēdzams 2-cilindru gaisa kompresors, ražība 900 l/min

 

Tālo reisu degvielas pakalpojumu pakete

Tālo reisu degvielas pakalpojumu pakete
  Degvielas informācija
Dynafleet - degviela un apkārtējā vide
Autovadītāju apmācība: Efektīva autovadīšana
I-See. Tālredzīgs otrais pilots
I-See saglabā atmiņā datus par ceļiem iepriekš veiktajos maršrutos. Braucot pa zināmu ceļu, tā koriģē pārnesumu pārslēgšanu un ātrumu, lai maksimāli izmantotu kravas automobiļa inerci, tādā veidā panākot nozīmīgu degvielas ekonomiju. Uzziniet vairāk par I-See

Dzinēja izslēgšana brīvgaitā - ietaupiet degvielu stāvēšanas laikā
Atjautīga funkcija, kas ļauj ietaupīt degvielu, automātiski izslēdzot dzinēju, ja tas divarpus minūtes ir darbojies brīvgaitā.

24V 150A maiņstrāvas ģenerators. Lielāka jauda, patērējot mazāk degvielas
Ļoti energoefektīvs maiņstrāvas ģenerators, kurš uzlādē akumulatoru baterijas, dzinējam patērējot mazāk degvielas. Īpaši noderīgs, ja tiek patērēta liela elektriskā jauda, piemēram, ja Jums naktis ir jāpavada kabīnē.

Ar sajūgu ieslēdzams kompresors, kas nerada spiedienu bez vajadzības
Ja kompresoru darbināt nav nepieciešams, ar sajūga starpniecību tas tiek automātiski atvienots, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.
Degvielas informācija
Nodrošina Jums piekļuvi mūsu degvielas patēriņa pārraudzības instruktoriem – kvalificētiem ekspertiem degvielas patēriņa samazināšanas jomā. Katru mēnesi viņi nosūtīs Jums pilnīgus degvielas patēriņa pārskatus ar individuāliem ieteikumiem patēriņa samazināšanai. Plašākus ieteikumus iespējams saņemt, sazinoties ar īpašu palīdzības dienestu vai reģistrējoties vietnē, lai rastu iedvesmu un atrastu praktiskus padomus. Uzziniet vairāk par degvielas ietaupīšanas iespējām

Dynafleet - degviela un apkārtējā vide 
Volvo autoparka pārraudzības sistēma ļauj jums, neizejot no biroja, reāllaikā uzraudzīt degvielas patēriņu, izmantojot intuitīvi lietojamu tīmekļa saskarni. Kā arī analizēt tendences un noskaidrot sfēras, kurās nepieciešami uzlabojumi, balstoties uz gataviem pārskatiem par degvielas patēriņu, autovadītāju aktivitātēm un ietekmi uz apkārtējo vidi. Dynafleet lietotnes ikona

Lietotne Dynafleet

Vai vēlaties redzēt, cik ekonomiski esat vadījis transportlīdzekli pēdējās maiņas laikā? Šim nolūkam ir nepieciešama tikai lietotne Dynafleet un viedtālrunis vai planšetdators. Jums tikai jālejupielādē lietotne, un būsiet ieguvis lielisku iespēju pilnveidot savas iemaņas. Vai varbūt izaicināt savus kolēģus.

Lejupielādējiet lietojumprogrammu Dynafleet no Appstore.
Lejupielādējiet lietojumprogrammu Dynafleet no Google Play.