Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)
Vai nerunājat šajā valodā? Nospiediet šo pogu

Tagad visā Eiropā acumirklī varat piekļūt palīdzībai savā dzimtajā valodā. Šī pārdomātā jaunā tehnoloģija, kas ietilpst jaunās Volvo FH kravas automašīnas standartaprīkojumā, uzlabo autovadītāja aizsardzību un transporta uzņēmumam samazina dīkstāves. Ja rodas nopietnas problēmas, vienkārši nospiediet pogu: palīdzība ir tepat tuvumā.

Jebkurai kravas automašīnai var notikt avārija, pārplīst riepa vai saplīst vējstikls. Tomēr, ja šādās situācijās nonāk Volvo automašīnas, vienmēr ir pieejama palīdzība. Turklāt tagad tā ir pieejama vēl ātrāk.

Volvo Trucks tehniskās apkopes nodaļas vadītājs Kristiāns Gustavsons atzīst: „Ir skaidrs, ka avārijas kā tādas nav iespējams novērst. Taču mēs varam pēc iespējas ātrāk sniegt palīdzību avārijas situācijā. Tieši šādam mērķim ir radīts Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs. Nospiediet pogu VAS, un palīdzība drīz būs klāt,” stāsta Volvo tehniskās apkopes nodaļas vadītājs.

„Zvanu centrā acumirklī tiek saņemta precīza informācija par Jūsu atrašanās vietu”

Palīdzība tiek sniegta Jūsu valodā

Kad autovadītājs nospiež pogu, Volvo Tehniskās palīdzības zvanu centrā automātiski tiek saņemts zvans un autovadītājs tiek savienots ar operatoru, kurš runā autovadītāja dzimtajā valodā. Operators nekavējoties iegūst informāciju par to, no kuras automašīnas zvans saņemts un kur tā atrodas.

Autovadītājs var pievērsties avārijas aprakstīšanai. Šis apraksts un kravas automašīnas uzrādītie kļūmju kodi palīdz tehniskās palīdzības centrā nekavējoties noteikt problēmu. Dīkstāves izmaksā dārgi – rentabilitātes aprēķinos liela loma ir darbspējas laikam.

„Tā kā VAS zvanu centrā nekavējoties tiek saņemta precīza informācija, bieži vien transportlīdzeklis braukšanas kārtībā ir gatavs daudz agrāk. Iespēja saņemt palīdzību, vienkārši nospiežot pogu, autovadītājam sniedz papildu drošības sajūtu,” stāsta Kristians Gustavsons.


Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs – acumirklīga palīdzība situācijās, kad tā ir nepieciešama visvairāk.
Volvo Tehniskās palīdzības dienesta zvanu centrs

Par astoņām minūtēm saīsināta aizkavēšanās

„Papildu priekšrocība ir tā, ka Zvanu centrā acumirklī tiek saņemta precīza informācija par kravas automašīnas atrašanās vietu. Lai aprakstītu automašīnas atrašanās vietu, autovadītājam vidēji ir nepieciešamas astoņas minūtes. Avārijas situācijā šīs minūtes ir zelta vērtas. VAS poga, kuras darbību nodrošina integrēts GPS, dod iespēju šo informāciju saņemt sekundes laikā,” saka Kristiāns Gustavsons.

Poga uzlabo drošību arī citā ziņā. Volvo Tehniskās palīdzības centrs var palīdzēt autovadītājam, ja viņam kļuvis slikti vai negaidītu ģimenes apstākļu dēļ ir ātri jānokļūst mājās. Autovadītājs var arī vienoties par cita transportlīdzekļa vai piekabes nomu uz laiku, kamēr tiek veikts remonts.

Volvo Tehniskās palīdzības centrs strādā 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā. Volvo Tehniskās apkopes centru tīklā ir iekļautas vairāk nekā 1110 remontdarbnīcas visā Eiropā. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no atrašanās vietas vai diennakts laika autovadītājam palīdzība nav ilgi jāgaida. Piekļuve Volvo Tehniskās palīdzības centram ir ikvienam jaunā Volvo FH vadītājam.
8
Drošība