Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)
It kā automašīnā būtu virtuāls tehniskais darbinieks

Jaunā Volvo FH sērija piedāvā nebijušas iespējas palielināt darbspējas laiku. Iebūvētā tehnoloģija ļauj remontdarbnīcā pārbaudīt svarīgāko komponentu stāvokli, kamēr kravas automašīna ir ceļā. Tas nozīmē, ka tehnisko apkopi var plānot atbilstoši faktiskajām vajadzībām.

Šīs jaunās iespējas sniedz telemātikas saskarne – Volvo FH sakaru bloks, kas dažādās situācijās automašīnām, autovadītājiem un transporta uzņēmumiem sniedz profilaktisku atbalstu. Lai nodrošinātu faktiskām vajadzībām atbilstošu tehnisko apkopi, telemātikas bloks sūta atskaites uz remontdarbnīcu, lai tehniskais darbinieks varētu skatīt svarīgāko komponentu, piemēram, bremžu starpliku, sajūga, akumulatora un gaisa žāvētāja, statusu.

Volvo tehniskās apkopes nodaļas vadītājs Kristiāns Gustavsons saka: „Ja komponenti ir labākā stāvoklī, nekā bija sagaidāms, remontdarbnīcā var pielāgot tehniskās apkopes plānu, lai transportlīdzekļa tehniskā apkope tiktu veikta tad, kad tā tiešām ir nepieciešama.”
 


Volvo Zelta līgums

Zelta pakalpojums

Jaunajā Volvo Zelta līguma piedāvājumā iekļautā iespēja klientiem ļauj rūpes par tehniskās apkopes plānu uzticēt remontdarbnīcai. Tehniskais darbinieks uzrauga kravas automašīnas nobraukumu, detaļu nolietojumu un atbilstoši pielāgo tehniskās apkopes plānu, izsaucot automašīnu uz tehnisko apkopi tad, kad tā ir nepieciešama.

Kristiāns Gustavsons uzsver: „Iespēja attālināti pārbaudīt nolietojumu nozīmē to, ka samazinās remontdarbnīcas apmeklējumu skaits un tehniskā apkope tiek nodrošināta savlaicīgi.”


Unikāla tehniskā apkope katrai kravas automašīnai

Kravas automašīnā ir daudz komponentu, kuriem ir jānodrošina tehniskā apkope, tāpēc apkope, kas ir balstīta uz faktiskajām vajadzībām, lielā mērā ietekmē darbspējas laiku un transporta uzņēmuma rentabilitāti. „Transporta uzņēmums var efektīvāk izmantot kravas automašīnas, kā arī palielināt tonnkilometru skaitu,” saka Kristiāns Gustavsons.

Avārijas gadījumā iebūvētais sakaru bloks un VAS zvanu centra poga ļauj Volvo nosūtīt atbilstošākos tehniskos resursus, lai kravas automašīna varētu atgriezties uz ceļa. Volvo Trucks tehniskās apkopes nodaļas vadītājs Kristiāns Gustavsons atzīst: „Ir skaidrs, ka avārijas kā tādas nav iespējams novērst. Taču mēs varam pēc iespējas ātrāk sniegt palīdzību avārijas situācijā.”

Poga palīdzības izsaukšanai

Kad vadītājs nospiež pogu, automātiski tiek izveidots tālruņa savienojums un Zvanu centram tiek nosūtīti dati (valstīs, kur tas pieejams). Operators redz transportlīdzekļa atrašanās vietu un tā diagnostikas defektu kodus. Autovadītājam tikai jāapstiprina notikušais.

„Tas mums nekavējoties sniedz labāku pārskatu par situāciju, un mēs varam transportlīdzeklim nogādāt piemērotāko palīdzību, sniedzot jums pārliecību, ka palīdzība jau ir ceļā,” noslēgumā norāda Kristiāns Gustavsons. „It kā automašīnā būtu virtuāls tehniskais darbinieks.”

10
Darbspējas laiks