Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)

Saimes loceklis Bez šaubām.

Uzņēmumā Volvo Trucks mēs ticam, ka katram saimes loceklim ir tiesības uz savu unikālo personību. Ar Volvo FL kabīnes ārpusi tas ir īpaši viegli pamanāms. Jaunākais no saimes ir bravūrīgs un ar savu raksturu, bet tas joprojām ir viens no Volvo Trucks saimes locekļiem. Tā ir drošība, veiktspēja un uzticamība. Un tas viss apvienots vienā pievilcīgā kopumā.


Volvo FL priekšpuse

Atpazīstams kilometriem tālu.

Raksturīgie V formas LED lukturi kopā ar priekšējo režģi – dažas no Volvo FL kabīnes ārpuses atpazīstamākajām iezīmēm. Prestižā Volvo emblēma ir novietota augstu transportlīdzekļa priekšpusē – tuvāk autovadītājam.

Skatiet kabīnes specifikācijas


Izturīgs un drošs

Izturīga un droša kabīnes ārpuse.

Kā jau tas gaidāms, Volvo FL ir izturējis stingrākos testus, lai varētu garantēt, ka šis ir savas klases drošākais transportlīdzeklis. Mēs garantējam atbilstību stingrākajiem ceļa drošības standartiem, jo mūsu kravas automašīnas ir izturējušas unikālo Zviedrijas triecienpārbaudi. Tas ir visbargākais drošības tests pasaulē, kurš ir izstrādāts, lai imitētu triecienu spēkus, kādi rodas dažādos negadījumos.


Degvielas taupīšana

Mazāka gaisa pretestība palīdz taupīt degvielu.

Volvo FL kabīne ir aerodinamiska un stūros mazliet noapaļota, lai mazinātu gaisa pretestību. Tas ne tikai ietaupa degvielu, bet arī uzlabo vadāmību.


4 x 4 svītras

Individualitātes izskats

Padariet savu 4 x 4 kravas automašīnu unikālu – greznojiet to ar robustām svītrām, kas īpaši veidotas jaunajam Volvo FL 4 x 4. Pārliecinošs veids, kā uzsvērt, ka jūsu Volvo FL ir īpašs.


Priekšējā drošības konstrukcija

Priekšējā drošības konstrukcija glābj dzīvības.

Volvo bija pirmais, kas ieviesa priekšējo drošības konstrukciju jau ilgi pirms tā kļuva par obligātu nosacījumu. Priekšējā un aizmugures drošības konstrukcija ir radīta, lai palielinātu citu satiksmes dalībnieku drošību un, rodoties sadursmei, novērstu mazāku transportlīdzekļu saspiešanu zem kravas automašīnas.


Volvo FL pakāpieni

Ērta iekāpšana un izkāpšana.

Lai atvieglotu biežo iekāpšanu un izkāpšanu, kabīnes pakāpieni ir novietoti visērtākajā iespējamajā leņķī. Turklāt tie ir klāti ar pretslīdes materiālu, kā papildaprīkojums ir pieejams pakāpienu apgaismojums un kravas automašīna ir aprīkota ar viegli satveramiem rokturiem, – tas viss atvieglos autovadītāja darbu.

Uzziniet vairāk par Volvo FL pakāpieniem


Volvo FL priekšējais režģis

Priekšējais režģis – dizains un funkcionalitāte.

Iespaidīgais melnais priekšējais režģis ar bišu šūnu rakstu uzlabo gaisa plūsmu, kas palīdz dzesēt dzinēju un labāk neitralizēt atgāzes.

Uzziniet vairāk par Volvo FL dizainu
Ārpuses galerija