Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Jaunā Volvo FL kabīne

Volvo FL kabīne - drošība, stils un ērtības

Volvo FL kabīnes ārpusi var viegli atpazīt. Iespaidīgais priekšējais melnais režģis liks daudziem atskatīties, savukārt elegantais dizains un aerodinamiskās līnijas sniegs autovadītājam lielisku vadāmību un manevrētspēju. Atkarībā no jūsu vajadzībām pieejami trīs izmēru kabīnes – dienas, komforta vai apkalpes kabīne, – visas nodrošina maksimālas ērtības un funkcionalitāti.

Dienas kabīne
 • Salona augstums: 1605 mm,
  garums: 1600 mm,
  platums: 2100 mm.
Komforta kabīne
 • Salona augstums: 1605 mm,
  garums: 2000 mm,
  platums: 2100 mm.
Apkalpes kabīne
 • Salona augstums: 1605 mm,
  garums: 2980 mm,
  platums: 2100 mm.
Skatīt pilnīgas kabīņu specifikācijas

Volvo FL salons

Kabīnes salons - atliek vien izstiepieties un atslābinieties

Ja darba dienas gaitā nākas bieži iekāpt un izkāp no transportlīdzekļa, ērta, parocīga un ergonomiski veidota iekāpšanas sistēma ir obligāta. Plašais un ērtais salons ar pārdomāto aprīkojumu palīdz atslābināties un strādāt ar baudu. Apskatiet Volvo FL salonu – tas radīts, domājot par jūsu ērtībām.

Lasiet vairāk par kabīnes salonu


Volvo FL kabīnes ārpuse

Kabīnes ārpuse pārbaudīta un testēta, lai garantētu Jūsu drošību

Volvo FL, tāpat kā jebkura mūsu augstākās klases kravas automašīna, ir pārbaudīta visstingrākajos drošības testos. Izturīgā ārpuse un uzlabotā drošības konstrukcija ir vēl vairāk stiprināta ar papildu 31 kg tērauda. Tas ir tiešām iespaidīgs skats, kad tuvojas jaunais FL ar pārveidoto priekšējo režģi un izteiksmīgo emblēmu.

Lasiet vairāk par kabīnes ārpusi


X

Apkalpes kabīne - plaša un piemērota sarežģītam darbam

Vai meklējat uzticamu palīgu, kas palīdzēs paveikt darbu? Plašajā, pagarinātajā FL modeļa kabīnē pieejamas daudzas praktiskas funkcijas, un tā ir veidota, lai tajā varētu strādāt līdz pat septiņām personām. Integrēta ērtība, funkcionalitāte un drošība – katrā sīkumā.


Kabīnes krāsas

Krāsas: dažādas nokrāsas, nemainīga kvalitāte

Vai zinājāt, ka Volvo kabīni varat pasūtīt praktiski jebkurā krāsā? Ietaupiet laiku un naudu, neapmeklējot īpašu krāsošanas darbnīcu, – mūsu krāsošanas darbnīca piedāvā vairāk nekā 300 dažādas krāsas. Ja neviena neiet jums pie sirds, iespējams pasūtīt citas krāsas.

Skatiet tiešsaistes kabīnes krāsotavu