Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Atbilst tieši Jūsu vajadzībām!

Mēs saprotam, ar cik dažādiem izaicinājumiem jums jāsastopas, veicot pārvadājumus. Nav svarīgi, vai piegādājat preces veikaliem un restorāniem, vai nodrošināt pašvaldību pakalpojumus, piemēram, ugunsdzēšanas vai glābšanas operācijas, vai strādājat būvlaukumos, mēs vienmēr rūpēsimies par visām jūsu vajadzībām.

Sakot, ka jaunajam Volvo FL pieejamas tikpat daudzas konfigurācijas, cik ir uzdevumu, kas tām būs jāveic, mēs tikai nedaudz pārspīlētu. Tā ir taisnība, jo mūsu prioritāte ir nodrošināt Jums plašu virsbūvju un šasiju klāstu.

Izvēloties piemērotu šasiju, var efektīvāk veikt jebkuru pārvadājumu
 Piemērotākā šasija

Atbalstām jūs ikvienā posmā

Mēs vienmēr rūpējamies, lai tiktu īstenotas visas Jūsu uzņēmējdarbībai un pārvadājumu veikšanai nepieciešamās prasības – gan tad, kad pirmo reizi tiekamies ar Jums un vienojamies par Jūsu vajadzībām vispiemērotāko virsbūvi, gan tad, kad sazināmies ar virsbūvju ražotājiem un pārvaldām izgatavošanas procesu, gan arī tad, kad organizējam piegādi. Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, izvēloties Volvo, visi šie posmi notiek bez liekām raizēm. Mēs varam nosūtīt ražotājiem detalizētus CAD rasējumus, kas palīdz viņiem strādāt efektīvāk un nodrošināt arī labāku kvalitāti, izveidojot tieši Jums piemērotu risinājumu – Jūsu nākamo kravas automašīnu.

Pateicoties neaprakstāmi plašajām virsbūvju uzstādīšanas iespējām un daudzpusībai, šī kravas automašīna ir gatava apliecināt savu efektivitāti.

Tā kā mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar virsbūvju ražotājiem, mēs varam izstrādāt un izveidot tiešu Jūsu vajadzībām atbilstīgu šasiju.
Izturīgs un daudzpusīgs

Pielāgojama virsbūve

Raugoties no tehniskā skatupunkta, varam minēt daudz iemeslu, kāpēc Volvo Trucks un jaunais Volvo FL ir tik daudzpusīgs. Izturīgās un stingrās šasijas ir plakanas, un tām ir taisnstūra forma, tāpēc virsbūves ražošanas process ir vienkāršāks. Turklāt D5K dzinēja un 4 x 4 piedziņas pieejamība kravas automašīnām no 10 līdz 16 tonnām vienkāršo kravas automašīnas pielāgošanu jūsu vajadzībām.

4
Daudzpusība