Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Vai ir maz vietas? Nekādu raižu!
Vai ir maz vietas?
Nekādu raižu!

Šauras ieliņas, ceļu sistēma no sen aizgājuša laikmeta un mūžīgais laika trūkums. Vai esat gatavs iziet manevrētspējas pārbaudi pilsētas centrā?

Jaunais Volvo FL sniedz lielisku vadāmību un redzamību visapkārt – tas ir ideāli piemērots pilsētai.
Volvo FL

Kravas automašīnām kļūst aizvien grūtāk braukt pa pilsētu centriem un piepilsētām. Noteikumi par transportlīdzekļa vadīšanu un atļauto stāvēšanas ilgumu kļūst aizvien stingrāki, taču palielinās arī prasība pēc laikā veiktām piegādēm. Jums un jūsu klientiem būs patīkami dzirdēt, ka jaunajam Volvo FL ir tik labi manevrētspējas rādītāji un parametri, ka jūs bez liekām raizēm varēsiet piekļūt vajadzīgajai vietai un aizbraukt no tās.

Paredzēts ērtai izmantošanai

Salīdzinot ar daudzām citām kravas automašīnām, jaunais Volvo FL ar izcilo pagrieziena diametru, I-Sync pārnesumkārbu un lielisko autovadīšanas ergonomiku krietni atvieglo autovadītāja darbu.

Darbu atvieglojošas tehnoloģijas

Runājot par autovadīšanas drošību, viena no iecienītākajam automašīnu komplektācijas sastāvdaļām ir aizmugures skata kamera. Lielāku gājēju, velosipēdistu un citu satiksmes dalībnieku drošību sekmē arī spoguļi, kas samazina nepārredzamās zonas. Volvo saprot, cik svarīga ir manevrētspēja, tāpēc vēlamies, lai jaunais Volvo FL paver jums plašākas iespējas, gan nodrošinot piekļuvi līdz šim nepieejamām vietām, gan palīdzot jūsu uzņēmumam sasniegt vēl labākus rezultātus.

 

8
Manevrētspēja