Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Automašīnai jāturpina ceļš
Automašīnai jāturpina ceļš

Izvēloties Volvo Trucks par savu sadarbības partneri, noslēdzot paplašināto Zelta servisa līgumu un savlaicīgi veicot tehnisko apkopi, tiek noteikti jauni kravas automašīnu pieejamības standarti.

Jaunās kravas automašīnas savienojamības iespējas un labi attīstītais izplatītāju tīkls nodrošina lielisku darbspējas laiku.
 Uzlabotais Volvo Zelta servisa līgums
Uzlabotais Zelta servisa līgums

Jaunais Volvo FL tagad ir pieejams kopā ar uzlaboto Zelta servisa līgumu. Ar šo līgumu kravas automašīnas svarīgākās sistēmas ir attāli savienotas ar Volvo remontdarbnīcu, no kuras iespējams tās pārraudzīt, gādājot par to, lai tehniskā apkope tiktu veikta tikai tad, kad tā ir nepieciešama. Ar šādu aktīvu pieeju var savlaicīgi noteikt mazas problēmas, pirms tās kļuvušas par lielām, turklāt tehnisko apkopi un remontu var veikt tad, kad nav plānots izmantot kravas automašīnu. Šīs jaunās savienojamības iespējas maksimāli palielina transportlīdzekļa izmantošanas laiku un palīdz Jums nodrošināt efektīvākus pārvadājumus un piegādi.

Kravas automašīnai jāatrodas uz ceļa, pildot savus uzdevumus – ar Volvo Trucks izplatītāja palīdzību šo mērķi sasniegt ir vēl vienkāršāk.

Vienkāršāka izmaksu pārraudzība

Sadarbībā ar savu Volvo Trucks dīleri varat izveidot tieši jūsu kravas automašīnai paredzētu tehnisko apkopju grafiku, ņemot vērā jūsu uzņēmuma individuālās vajadzības un vienojoties par fiksētu ikmēneša maksu. Tādējādi izmaksas ir pārskatāmākas un darbu administrēšana – vienkāršāka.

Darbspējas laika palielināšana

Izmantojot jebkuru mūsu servisa līgumu, autovadītājiem, īpašniekiem un autoparku menedžeriem ir pieejams plašs, labi attīstīts dīleru tīkls. Varat arī būt droši, ka visiem tehniskās apkopes darbiem tiek izmantotas tikai oriģinālās Volvo detaļas. Turklāt Jūsu kravas automašīna vienmēr būs profesionālu un pieredzējušu Volvo tehniķu rokās.

Spēcīgs piedāvājums

Nodrošinām lielisku komplekso piedāvājumu – augstas kvalitātes transportlīdzekli un bezrūpīgu tā izmantošanu, tie ir izšķirošie faktori komerciālo panākumu gūšanai. Kāpēc gan neuzticēt mums savu komerciālo panākumu sekmēšanu?

6
Darbspējas laiks