Volvo FM šasija

Veidota autovadītājiem un virsbūvju ražotājiem

Iespēju daudzveidība un viegla montāža ir divas no augstāk vērtētajām Volvo FM īpašībām. Tas viss – pateicoties šasijai, kas ir izstrādāta vieglai un ērtai virsbūves montāžai.

Šasijas dinamika arī uzlabo kravas automašīnas vadāmības īpašības. Jaunajam Volvo FM tās ir labākas nekā jebkad iepriekš.

Šasijas augstumi, aptuv.
  • Īpaši zema (vilcējam): 810 mm
  • Zema: 850 mm
  • Vidēja: 900 mm
  • Augsta: 1000 mm
Garenbāzes
  • Vilcējs: no 2,850 līdz 4,100 mm
  • Kravas automobilis: no 3,200 līdz 6,700 mm

Skatīt visu šasiju specifikācijas


Volvo virsbūvju montāžas instrukciju saskarne

Ietaupiet virsbūvju ražotāja laiku

Volvo vienmēr ir bijis populārs starp virsbūvju ražotājiem. Vairāki atjautīgi risinājumi, piemēram, virsbūves stiprinājuma kronšteini, dažādi rāmja aizmugures veidi un Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas, ļauj virsbūvju ražotājam izvairīties no lieka darba un ietaupa laiku. Mēs esam paplašinājuši jaunā Volvo FM šasiju klāstu, lai jūsu kravas automašīna būtu vēl vieglāk pielāgojama virsbūves vajadzībām.

Uzziniet vairāk par virsbūvju veidošanas saskarni

Kā rūpnīcas sagataves ietaupa Jums laiku un naudu – stāsta Johans Eknanders

Augstākās klases vadāmība

Lieliska vadāmība ir standarts

Jaunais Volvo FM ir būvēts uz tās pašas šasijas platformas kā jaunais Volvo FH. Mēs esam ievērojami uzlabojuši balstiekārtas sistēmas un stabilizatorus, lai piešķirtu kravas automašīnai pasaules mēroga vadāmību. Ir arī Volvo dinamiskās stūrēšanas papildiespēja, kas ļauj jums stūrēt bez piepūles jebkurā ātrumā.

Uzziniet vairāk par Volvo dinamisko stūrēšanu

Niklass Frejds skaidro, kā jaunie ģeometriskie risinājumi ļauj vadīt kravas automašīnu tikpat vienkārši kā vieglo automašīnu

Volvo FM šasijas izkārtojums, skats no augšas

Izvēlieties savu šasijas izkārtojumu

Vēlaties vest līdzi pēc iespējas vairāk degvielas? Vai jūsu virsbūvei ir īpaši sarežģītas prasības? Neraizējieties. Jaunā Volvo FM šasijas izkārtojums sniedz vairāk izvēles iespēju nekā jebkad agrāk, ļaujot pavisam viegli atrast jūsu vajadzībām vispiemērotāko specifikāciju.

Uzziniet vairāk par šasijas izkārtojumu

Volvo FM ir kļuvis vieglāks

Volvo FM ir kļuvis vieglāks, tai ir lielāka kravnesība un mazāks degvielas patēriņš

Lai nodrošinātu atbilstību Euro 6 standarta prasībām, daudzi ražotāji ir palielinājuši savu kravas automašīnu svaru, taču mēs rīkojāmies pretēji. Optimāli uzlabojot standarta specifikācijas, piemēram, 4×2 vilcēju, esam padarījuši kravas automašīnu daudz vieglāku. Patiesībā šī jaunā Volvo FM automašīna sver par 75 kg mazāk nekā tās Euro 5 priekštecis. Visi šie apstākļi nodrošina lielāku kravnesību un mazāku degvielas patēriņu.

Uzziniet, kā par 75 kg mazāks svars var palielināt kravnesību par 225 kg

Priekšējā tilta noslodze 10 tonnas

Lielākas tilta noslodzes, lielāka pilna masa

Ja Jūs veicat lielapjoma darbus, mums ir labas ziņas. Jaunās Volvo FM automašīnas tilti ir piemēroti vēl lielākām noslodzēm. Piemēram, tagad priekšējā atsperu balstiekārta var izturēt līdz pat 10 tonnu noslodzi. Tāpēc automašīnai var būt lielāka pilnā masa un Jums ir vieglāk pārvadāt smagu vai nevienmērīgi izvietotu kravu.

Inženieri skaidro, kā stiprāki tilti var palielināt Jūsu rentabilitāti