Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Tikai pievienojiet virsbūvi

Pašizgāzējs, cisternu vedējs, celtnis, vieglo automašīnu pārvadāšanas treilers, ugunsdzēsības automašīna vai vienkārši smagā automašīna… Lai arī kāds būtu pielietojums, jaunajam Volvo FM tas ir pa spēkam.Plašāka pieejamo specifikāciju izvēle un vairākas atjautīgas šasijas funkcijas padara virsbūvju ražotāja darbu vieglu un ātru.

Kā rūpnīcas sagataves ietaupa Jums laiku un naudu – stāsta Johans Eknanders
Volvo FM virsbūves pielāgojamība

No 4×2 līdz 10×4 – optimāli pielāgots jebkuram uzdevumam.

Volvo FM ir pieejams ar daudzām konfigurācijām, ietverot jauno piecu tiltu 10×4 konfigurāciju. Neskaitāmas specifikāciju iespējas ļauj to viegli pielāgot tieši Jūsu prasībām. Šī daudzveidība ļauj vienmēr iegūt tieši Jūsu vajadzībām piemērotu Volvo FM.

Samazināts virsbūves montāžas laiks

Ātrāka virsbūvju montāža

Jo labāk mēs varam sagatavot kravas automašīnu virsbūves montāžai, jo mazāk laika Volvo FM jāpavada darbnīcā. Tiklīdz jūs veicat pasūtījumu, virsbūves ražotājam kļūst pieejami jūsu automašīnas 3D rasējumi Volvo virsbūvju montāžas instrukciju vietnē. Tas viss ievērojami samazina piegādes termiņus un izmaksas.

Izlasiet stāstu par pielāgojamību un peļņu

Volvo emblēma

Nekādu kvalitātes kompromisu

Ja kravas automašīna jau rūpnīcā ir teicami sagatavota, virsbūves ražotājs var izvairīties no nevajadzīgiem gatavas automašīnas pārbūves darbiem. Jūs varat ne tikai ietaupīt laiku, bet arī būt drošs, ka jūsu smagā automašīna saglabās oriģinālo Volvo kvalitāti.Dažas svarīgākās lietas par virsbūvju montāžu

Volvo virsbūvju montāžas instrukciju saskarne Jaudas noņemšanas kārba
Volvo Virsbūves uzstādītāju instrukcijas

Tiklīdz jūs pasūtat Volvo FM, intuitīvi lietojamajā VBI tiešsaistes portālā pieejami jūsu kravas automašīnas zīmējumi. Virsbūves uzstādītājs var sākt darbu, kamēr mēs vēl tikai montējam kravas automašīnu, un tas ievērojami mazina darbam vajadzīgo laiku. Aplūkojiet Volvo virsbūvju montāžas instrukcijas

Jūgvārpstas jebkurai vajadzībai

Piedāvājam ļoti plašu no sajūga darbības atkarīgas un neatkarīgas jaudas noņemšanas kārbas, kas piemērotas dažādu virsbūves aprīkojumu piedziņai. Skatīt visu sarakstu.

Volvo FM šasijas izkārtojums, skats no augšas Volvo FM rāmis, skats no sāna
Rāmis ir taisns

Atšķirībā no citām kravas automašīnām, Volvo piedāvā rāmi, kas aiz kabīnes ir pilnībā taisns un paralēls. Tas krietni atvieglo virsbūves uzstādītāju darbu.

Vairāk brīvības virsbūves uzstādītājam

Mēs nekad neļaujam saviem inženieriem neko izvietot virs rāmja. Darbs ar šo daļu pilnībā tiek atstāts virsbūves uzstādītāju ziņā, šādi ļaujot viņiem brīvi izpausties.

Volvo FM rāmja augšējā urbumu rinda Aizmugurējās pārkares opcijas
Apzināti veidotu caurumu rinda

Rāmī izveidota augšējā caurumu rinda, kas paredzēta virsbūvei. Mēs neizmantojam kniedes, tāpēc virsbūves uzstādītājs var ērti piemontēt aprīkojumu.

Izvēlieties sev vajadzīgo aizmugures pārkari

Aizmugures rāmi tagad jau rūpnīcā iespējams īsināt (par 50 mm vienībām), lai tas pilnībā atbilstu virsbūvei. Neatkarīgi no tā, vai jums vajag ļoti īsu vai garu pārkari.

Komplektāciju iespējas Rāmja aizmugures veidi
Daudzas komplektāciju iespējas

Jo vairāk iespējamo kombināciju, jo ērtāk sagatavot kravas automašīnu. Tāpēc jaunajam Volvo FM pieejams iepriekš nebijis daudzums dažādu tiltu konfigurāciju, šasiju augstumu un riteņu bāzu. Skatīt visu šasiju specifikācijas.

4 dažādi rāmja aizmugures veidi

Mēs tagad varam jums piegādāt jauno FM no rūpnīcas ar četriem dažādiem rāmja aizmugures veidiem: augšējais (pašizgāzējiem, āķu pacēlājiem un atkritumu savācējiem), apakšējais (piekabēm ar centrālo tiltu), liektais (vilcējiem) vai taisnais (kravas automašīnām).

Aizmugurējās drošības konstrukcijas pozīcija Rāmja augstums
Aizmugurējā drošības konstrukcija

Lai vēl vairāk palielinātu iespējamo aizmugures aprīkojuma klāstu, aizmugurējo drošības konstrukciju tagad iespējams novietot vairākās atšķirīgās vietās.

Divi dažādi rāmja augstumi

Atkarībā no virsbūves konstrukcijas izvēlieties 266 mm vai 300 mm rāmi.

Virsbūves uzstādītāja modulis Nomaināmā virsbūve
Virsbūves uzstādītāja modulis

Ļauj virsbūves uzstādītājiem ērtāk pieslēgties kravas automašīnas elektrosistēmai, lai pielāgotu tās funkcijas. Tiem var ērti pieslēgties, izmantojot paneļa slēdžus un Work Remote iespēju.

Ideāli piemērots virsbūvju maiņai

Ne visas kravas automašīnu virsbūves ir paliekošas. Jaunā aizmugurējā pneimobalstiekārta ar 295 mm gājienu apvienojumā ar īpaši zemo šasiju ir teicami piemērota pagaidu virsbūvēm.

Virsbūves pievienojumu kronšteini Celtņa kravas automašīnas sagatavošana
Pievienojumu kronšteini

Volvo FM jau rūpnīcā uz rāmja var uzstādīt virsbūves pievienojumu kronšteinus. Tagad pieejami ne tikai riteņu garenbāzes posmā, bet arī pārkares posmā.

Pielāgota ceļamkrānam

Zema šasija un liela tiltu slodzes izturība. Šāds ir ikviena ceļamkrāna veidotāja vēlmju saraksts. Volvo FM apmierina abas vajadzības. Turklāt mēs varam arī pie kabīnes atstāt brīvu rāmja posmu, kā arī piegādāt kravas automašīnu ar rūpnīca uzstādītām ceļamkrāna plāksnēm.

Rāmja iekšējie stiprinājumi
Vairāk stiprinājumu nekā jebkad agrāk

Daži smagie pievienojumi rada lielu slodzi uz rāmi. Bet neuztraucieties. Jaunajam Volvo FM ir pieejams vairāk iekšējo starpliku nekā jebkad iepriekš, šādi stiprinot rāmi vēl vairāk.